Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jacek Dziurla

  Oferujemy maszyny budowlane: sprzedaż, usługi i wynajem. Firma posiada również dużą ilość kruszywa betonowego, ceglanego i mieszanego z podziałem na frakcje. Klient może mieć pewność SOLIDNOŚCI naszej obsługi.

  Więcej informacji
  Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe KORAB

  Mechaniczne wyburzenia obiektów budowlanych, mechaniczne rozbiórki prowadzone w obiektach czynnych, demontaż i fragmentowanie na złom wsadowy konstrukcji stalowych, kruszenie i przerób gruzu budowlanego, demontaż i utylizacja materiałów zawierających azbest.

  http://www.korab.pl Więcej informacji
  Usługi transportowe, roboty ziemne

  Roboty ziemne- Transport materiałów sypkich PRZYGOTOWANIETERENU POD BUDOWĘ: -ROZBIÓRKI- WYBURZENIA - WYKOPY ZIEMNE - NIWELACJA TERENU - ZASYP FUNDAMENTÓW - WYCINANIE DRZEW I USUWANIE KARP TRANSPORT: -KRUSZYWA DROGOWE - ZIEMIA OGRODOWA - PIASEK - ŻWIR Zadzwoń po rabat !!!

  http://www.transport-robotyziemne.pl Więcej informacji
  ulman

  NASZA FIRMA SIĘ ZAJMUJE RÓŻNĄ GAMĄ USŁUG WYWÓZ GRUZU, WYBURZENIA, ROBOTY ZIEMNE WYBURZENIA ,

  http://www.bydkom.dzs.pl Więcej informacji
  Transport Ciężarowy Prace Ziemne

  Nasza firma działa już niemal ćwierć wieku. Nasi pracownicy wykonują swoje zadania na możliwie najwyższym poziomie. Od roku 1990 zdobyliśmy ogromne doświadczenie w pracach związanych z działalnością naszej firmy. W okresie zimowym zajmujemy się przede wszystkim odśnieżaniem. Late

  Więcej informacji
  Molto Paweł Kasperski

  Firma Molto świadczy specjalistyczne usługi na wysokości z wykorzystaniem sprzętu i technik alpinistycznych.Wykonujemy prace w miejscach trudno dostęp

  http://www.molto.wroclaw.pl Więcej informacji
Panorama Internetu Sp. z o.o.
 • 80-266 Gdańsk
 • Al. Grunwaldzka 209/9
 • tel. +48 58 7463668
 • fax +48 58 7463659
 • NIP: 957-08-62-269
 • redakcja@panoramainternetu.pl