ZPU Almet MSzymczyk

  Nasz zakład od początku istnienia zajmuje się obróbką metali. Obecnie wykonujemy zlecenia nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także stale współpracujemy z przedsiębiorstwami w kraju i za granicą. Zapraszamy do współpracy.

  http://www.almet.olkusz.pl Więcej informacji
  TAMET Tomaszewski Tadeusz

  Zajmujemy się wyrobem części do ciągników Ursus C360, C330, C385, MF, śrub i nakrętek. Posiadamy również części zamienne, śruby, nakrętki. Specjalizujemy się w tokarstwie, ślusarstwie, frezerstwie.

  Więcej informacji
  ZEK

  Produkcja seryjna i jednostkowa części do maszyn przemysłowych, pakujących, etykieciarek itp. Naprawa i regeneracja części i maszyn. Konstrukcje stalowe dla potrzeb reklamy i pos. Usługi tokarskie i ślusarskie, spawanie metali kolorowych. Bogaty park maszynowy.

  http://www.zek-tokarstwo.pl Więcej informacji
  Zakład Produkcyjno-Usługowy GANMET

  Zajmujemy się: produkcją części zamiennych do zaworów butlowych, części stalowych do maszyn i urządzeń,legalizacją bezpieczników acetylenowych, wytwarzamy węże wysokociśnieniowe,drobne konstrukcje stalowe, świadczymy usługi ślusarsko-tokarskie oraz obróbka skrawaniem.

  Więcej informacji
  Fabin Tokarstwo Produkcyjno - Uslugowe

  Jesteśmy producentem części do urządzen górniczych typu Gwarek 1000 i 1200, przekładni KPL-15,25;PTG i Rybnik. Ponadto świadczymy usługi ślusarskie w zakresie obróbki skrawaniem. Produkujemy koła zębate, wały, sworznie, śruby i inne niestandardowe wyroby.

  http://www.fabin.wroc.pl Więcej informacji
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KAMILENA

  foremki do guzików obciąganych materiałem ubraniowym ,oprzyrządowanie, stopery do odzieży, klamry ubraniowe ,tokarstwo, frezerstwo, ślusarstwo, spawanie metali, przetwórstwo tworzyw sztucznych.

  http://www.guziki.net.pl Więcej informacji
  Przedsiębiorstwo Vendingowe La Tessa Wiesław Kurzyna

  Produkcja elementów samochodowych instalacji gazowych. Obróbka skrawaniem

  Więcej informacji
Panorama Internetu Sp. z o.o.
 • 80-266 Gdańsk
 • Al. Grunwaldzka 209/9
 • tel. +48 58 7463668
 • fax +48 58 7463659
 • NIP: 957-08-62-269
 • redakcja@panoramainternetu.pl