2 Inne ogloszenia. Strona 2

Jesteś na Opakowania i palety

PW Max Michałowski Leszek

Gadżety reklamowe z prawie wszystkich obecnych na rynku katalogów, tekstylia na zamówienie, poligrafię- kalendarze, typowe prezenty- skóra, materiały szlachetne, ceramikę, wyroby z metalu i drewna, biżuterię reklamową, akcesoria okołokomputerowe, wszelkie rodzaje zdobienia. Również flagi i bannery.

Więcej informacji

FPHU TEMAR Wiesław Rozworski

Produkcja asortymentu o przeznaczeniu ogólnoużytkowym, odzież robocza lekka, ocieplana, nieprzemakalna. Wysoka jakość realizowanych zamówień wg wzorów.

http://www.temar-rozworski.pl

Więcej informacji

Photoby

produkcja sesji fotograficznych, art buying, reprezentacja fotografow

http://www.photoby.pl

Więcej informacji

NETRA Reklama - gadżety reklamowe z nadrukiem

Gadżety reklamowe z nadrukiem, artykuły reklamowe, upominki z nadrukiem, produkcja gadżetów reklamowych, nadruki, tampondruk, sitodruk, transfer, grawerowanie, tłoczenie, haft, promocyjne artykuły reklamowe.

http://www.netra.pl

Więcej informacji

HOLLYWOOD event i production house

Oferujemy wynajem obiektu przystosowanego do rozwiązań eventowych, filmowych i fotograficznych. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, logistycznym, oraz kompleksową usługą. Powierzchnia umożliwia dowolny podział i aranżację. Obiekt wyposażony jest w VIPROOM

http://www.hollywood.com.pl

Więcej informacji

Billboard

Firma Billboard powstała w 1998 roku. Zajmujemy się obsługą hipermarketów, firm sieciowych i agencji reklamowych w zakresie druku wielkoformatowego. P

http://www.krolartur.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl