3 Kursy nauki jazdy ogloszenia. Strona 3

Jesteś na Obiekty konferencyjne, szkoleniowe

Centrum Doskonalenia Zawodowego CREDO

Szkolimy kierowców kat: B, C, D, C+E, instruktorów nauki jazdy,przewoźników drogowych w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób i rzeczy,w zakresie transportu drogowego taksówką. PROFESJONALIZM TO NASZE CREDO tak właśnie kojarzy się nasze logo.

http://www.credo.gda.pl

Więcej informacji

Auto-Relax Wrocławski Ośrodek Szkolenia Kierowców

Oferujemy Państwu kursy na prawo jazdy kat. A i B. Naszym podstawowym zadaniem jest wdrożenie Państwa do roli kierowcy oraz przygotowanie do egzaminu. Z tego względu wszystkie elementy kursu zostały dokładnie przystosowane do wymagań i warunków panujących na egzaminie.

http://www.autorelax.pl

Więcej informacji

UNIA

Kursy, doskonalenie techniki jazdy. Oferujemy atrakcyjne ceny, miłą atmosferę, profesjonalne porady instruktorów, plac manewrowy, badania lekarskie, nowe samochody. Z nami na pewno zdobędziesz wymarzone PRAWO JAZDY!!!

http://www.auto.poznan.pl/unia/

Więcej informacji

S T O P Ośrodek Szkolenia Kierowców

Witamy serdecznie na stronie internetowej Ośrodka Szkolenia Kierowców STOP. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Ośrodku, o kursach, oraz do galerii zdjęć. W celu skontaktowania się z nami zapraszamy do skorzystania z danych znajdujących się w dziale Kontakt.

http://www.stop.bls.pl

Więcej informacji

Ośrodek Szkolenia Kierowców DŚmiarowski

nauka,jazdy,osobowe,ciężarowe,motory Szkolimy w zakresie kat.A1,A,B,C,C+E.Wysoko wyszkolona i doświadczona kadra,nowoczesne i profesjonalne techniki nauczania oraz nowe samochody Punto gwarantują Państwu SUKCES

http://www.osk.trojmiasto.pl

Więcej informacji

OSK-PABLO

Zapraszamy do skorzystania z kursów na prawo jazdy kat. A, A1 i B oferowanych przez Nasz Ośrodek.Szkolenia na 6-biegowej Yarisce,symulator do naukli j

http://www.osk-pablo.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl