Jesteś na Korty tenisowe

FH Marionex

Firma Handlowa "MarioneX" istnieje od 1997r. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną sprzętu i odzieży sportowej do gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, i inne) renomowanych firm: Umbro, Adidas, Puma, Nike i innych oraz sprzętu turystycznego (namioty, śpiwory, plecaki).

http://marionex.pl

Więcej informacji

PPHU LISSY Janusz Lissy

Firma LISSY produkuje profesjonalne stoły bilardowe. Wszystkie można nakryć blatami jadalnianymy lub do tenisa stołowego i zmienić ich funkcję. Stół bilardowy Portland jest innowacyjny ze względu na obrotowy blat, dzięki któremu zmiana funkcji stołu z bilardowego na jadalny zajmuje tylko chwilę. Szeroki wybór dostępnych modeli stołów pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza. W ofercie znajdują się także akcesoria do gry w bilard, domowe barki oraz regały do innych gie

http://www.lissy.pl

Więcej informacji

Centrum Sportu MAKS

Sprzedaż sprzętu sportowego (buty, narty), odzieży sportowej, rowerów, artykułów żeglarskich i alpinistycznych,

http://www.maks.pl

Więcej informacji

SCOTT-USA-SHOP

rowery, akcesoria, odzież ,usługi serwisowe

http://scott.wroclaw.pl

Więcej informacji

Eurotech-Akcesoria bilardowe

Zajmujemy się importem,eksportem,sprzedażą na terenie całego kraju stołów bilardowych oraz akcesoriów bilardowych.W związku z powyższym zapraszamy do współpracy.Możemy zaoferować Naszym odbiorcom dobre i dogodne warunki zakupów. Ceny produktów są ustalane w zależności od ilości dokonanych zakupów.

http://www.bilardshop.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl