Jesteś na Konstrukcje stalowe, aluminiowe

PROMET WESOŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Firma istnieje od 2001 roku. Mamy stałych Klientów, ale jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. Wprowadzamy innowacje techniczne. Pojemniki do betonu i samowyładowcze pojemniki na gruz. Rusztowania warszawskie, części zamienne do betoniarek.

http://www.epromet.pl

Więcej informacji

Euro-Diament Andrzej Warchoł

Firma zajmuję się profesjonalną obróbką betonu, w tym cięcie i wiercenie w betonie. Oferujemy również usługi budowlane. Zapraszamy!

Więcej informacji

EPOX sc

Posadzki przemysłowe, posadzki ż żywic syntetycznych, posadzki epoksydowe, posadzki poliuretanowe, posadzki parkingowe, posadzki chemoodporne, posadzki antystatyczne, posadzki betonowe, beton polerowany

Więcej informacji

Halstal Sp z oo

Halstal Sp . z o.o. to firma od lat działająca w branży budownictwa przemysłowego. Siedzibą jest Zielona Góra, ale wykonujemy inwestycje na terenie całego kraju. Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w pracę nad zleconymi projektami. O naszej fachowości nich świadczą oddane do użytku hale i siedziby firm.

http://halstal.pl

Więcej informacji

Merkury Sp z oo

W ofercie: - suszone, sortowane granulaty, - miksy surowców mineralnych, - wysokiej jakości wypełniacze stosowane w przemyśle, - zaprawy polimerowe, - piasek kwarcowy w kolorze naturalnym, - kruszywo kwarcowe barwione.

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl