1 Budowa dróg, sprzęt, usługi Instalacje Dachy i elewacje budynków Materiały budowlane i wykończeniowe Konstrukcje drewniane Lakierowanie proszkowe Technika dźwignicowa i dźwigowa Wyburzanie Budownictwo przemysłowe Konstrukcje stalowe, aluminiowe ogłoszenia. Strona 1

Jesteś na Konstrukcje stalowe, aluminiowe

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jacek Dziurla

Oferujemy maszyny budowlane: sprzedaż, usługi i wynajem. Firma posiada również dużą ilość kruszywa betonowego, ceglanego i mieszanego z podziałem na frakcje. Klient może mieć pewność SOLIDNOŚCI naszej obsługi.

Więcej informacji

KROMET Sp z oo

Kromet-istniejemy od 1982 r. na rynku. Specjalizujemy się w wykonywaniu ochronnych i dekoracyjnych powłok galwanicznych. Zajmujemy się również handlem hurtowym i detalicznym artykułów metalowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoką jakość usług i produktów oraz konkurencyjne ceny.

http://www.kromet.bialystok.pl

Więcej informacji

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WAMIL Tadeusz Papiernik...

Nasza Firma zajmuje się lakierowaniem i malowaniem proszkowym metali, stali i aluminium. Dysponujemy dużą gamą barw lakierów i farb. W zakresie naszych usług znajdą również Państwo usługi ślusarskie. Realizujemy zamówienia terminowo i rzetelnie. Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe POLBET sc

Firma POLBET powstała w 1993 roku. Zajmujemy  się produkcją wyrobów betonowych. Mamy własne laboratorium, w którym wykonujemy niezbędne badania surowców i wyrobów gotowych. Posiadamy wykwalifikowany, doświadczony personel, dzięki któremu możemy zrealizować każde zamówienie. Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2000.

http://www.polbet.a-ds.com

Więcej informacji

Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe KORAB

Mechaniczne wyburzenia obiektów budowlanych, mechaniczne rozbiórki prowadzone w obiektach czynnych, demontaż i fragmentowanie na złom wsadowy konstrukcji stalowych, kruszenie i przerób gruzu budowlanego, demontaż i utylizacja materiałów zawierających azbest.

http://www.korab.pl

Więcej informacji

NOVOFERM Polska Sp z oo

Sprzedaż bram garażowych i przemysłowych, drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, przeciwpożarowych,

http://www.novoferm.com.pl

Więcej informacji

STAL-TOM Tomasz Sadłakowski

Firma "STAL-TOM". Budowa konstrukcji stalowych: ogrodzenia, garaże, bramy garażowe, kioski, magazyny. Maszyny i piły kamieniarskie. Posiadamy swój własny zakład z wykwalifikowaną kadrą. Jesteśmy elastycznym zespołem, który potrafi sprostać wymaganiom każdego klienta. Dysponujemy własnym transportem, dzięki temu klient nie musi martwić się o transport. Serdeczenie zapraszamy do współpracy !!

http://www.stal-tom.com.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl