Jesteś na Opakowania i palety

Sealed Air Polska Sp z oo

Sealed Air jest wiodącym producentem innowacyjnych materiałów i systemów do opakowań ochronnych, prezentacyjnych oraz opakowań do żywności do zastosowań przemysłowych oraz dla rynku konsumenckiego.

http://www.sealedair-emea.com

Więcej informacji

Torby papierowe z Nadrukiem

Zajmujemy się sprzedażą gotowych toreb papierowe z nadrukiem klienta. Nasza firma od 3 lat zajmuje ścisłą czołówkę w handlu i produkcji opakowań papierowych w kraju. Sprawdź nasze niskie ceny i bogatą ofertę.

http://torbypapierowe-z-nadrukiem.pl

Więcej informacji

INSERT-SERVICE Pakowanie insertów, wrzutek w folie PP, ...

Usługowe pakowanie na automatach pakujących, inserty, wrzutki, art. reklamowe. Pakowanie wrzutek (insertów). Pakowanie artykułów płaskich i przestrzennych. Pakowanie w folie PP (transparentne) i laminaty PP+PE, papier+PE, PET+AL+PE, kolorowe lub z nadrukiem. Artykuły sypkie w saszetki "ołówkowe".

Więcej informacji

Tauron Sp z oo

TAURON sp. z o.o. - oficjalny dystrybutor firm Avery Dennison i CAB. W ofercie posiadamy: drukarki termotransferowe, etykieciarki, aplikatory, materiały eksploatacyjne - folie termotransferowe, nylon, satyna. Wykonujemy zaawansowane systemy etykietujące i znakujące na liniach produkcyjnych.

http://www.tauron.pl

Więcej informacji

Kwadrat Sp z oo

Opakowania kartonowe z mikrofalii i tektury falistej, projektowanie, konstrukcja, grafika, produkcja

http://www.kwadrat.com.pl

Więcej informacji

TRYK

Firma produkcyjno handlowa "TRYK" ofruje produkcję tartaczną: DESKI, KANTÓWKI, PALETY, EUROPALETY, OPAKOWANIA. KONKURENCYJNE CENY!!

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl