Jesteś na Dekoratorstwo, wystrój wnętrz

Trust-tex

Upominki i artykuły dekoracyjne z Indonezji, Chin- bezpośredni importer . Wyroby z drewna, papieru, ceramiki, szkła, żeliwa, gipsu, poliresingu, metalu, kamienia.Pamiątki, rzeźby dekoracyjne ,albumy, ramki foto, anioły gipsowe, obrazy 3D, art. śmieszne, gadżety, modele drewniane i metalowe aut i motocykli, figurki poliresingowe,. Szeroki asortyment , atrakcyjne ceny.

http://www.trust-tex.pl

Więcej informacji

ALBECO Sp z oo

Nasza oferta obejmuje łożyska standardowe i specjalne, sprzęgła, tuleje, prowadnice, wózki, oprawy i akcesoria łożyskowe, smary i kleje oraz usługi: wynajem narzędzi i diagnostykę.

http://www.albeco.com.pl

Więcej informacji

Vinasera Spz oo

Wysokiej jakości artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz światowych marek.

http://www.magnifique.pl

Więcej informacji

Stojaki na płyty CD

Stojaki jakie proponuję, a zwłaszcza rozwiązanie techniczne są nowością na rynku polskim. Uchwyty płyt są obrotowe, co pozwala na dostęp do płyty bez potrzeby wyjmowania pudełka ze stojaka, a co za tym idzie nikt nam nie zmieni raz ułożonej kolekcji.

http://www.mr.datanet.pl

Więcej informacji

Dekormetal

Firma Dekormetal oferuje: repliki armat w skali 1:1 z przełomu różnych epok historycznych, fontanny z połączenia szkła i metalu, bramy, kraty, ogrodzenia, meble kute, akcesoria ogrodowe i kominkowe. Wykonujemy usługi dekoratorskie i reklamowe, w tym ruchome tablice reklamowe.

http://replikiarmat.republika.pl

Więcej informacji

Duet-2 PPH Janusz Libuda

Zajmujemy się produkcją ozdób świątecznych nietłukących. W naszym asortymencie znajdują się tradycyjne okrągłe bombki jak również kształtki ( serca, gwiazdki, dzwonki, szyszki, cukierki, szpice ). Polecamy także różnego rodzaju stroiki świąteczne. Wyroby nasze dekorowane są ręcznie.

http://www.duet2.com

Więcej informacji

OZDOBY

Ozdoby okolicznościowe na : ślub, wesele, Boże Narodzenie, Nowy Rok, karnawał, Welentynki, Wielkanoc. Dekoracje sklepów, hoteli, restauracji, placów i ulic.

http://www.ozdoby.net/

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl