Jesteś na Obiekty konferencyjne, szkoleniowe

21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Jerzego Grotows...

Humanistyczne liceum istnieje od 1991 roku. Dodatkowe przedmioty: filozofia, historia sztuki, historia muzyki, wiedza o teatrze i filmie, retoryka, łacina. Przyjmuje ludzi z pasją. Indywidualizuje nauczanie oraz wychowanie. Certyfikat MEN - Szkoła odkrywców talentów. Około 25% absolwentów ma liczące się dokonania w sztukach plastycznych, w filmie, w teatrze, na estradzie. Pozostali są aktywni w biznesie, jako prawnicy, tłumacze oraz jako naukowcy.

http://21slo.edu.pl

Więcej informacji

The British School Sp z oo

Usługi edukacyjne; prowadzenie angielskojęzycznej szkoły

http://www.thebritishschool.pl

Więcej informacji

VI Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Medycznych ma ponad 50-letnią historię znanej tarnowskiej szkoły medycznej. Dzisiejsze Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Medycznych czerpie najlepsze wzory z tych tradycji i doświadczeń, zwracając jednocześnie uwagę na wyzwania przyszłości.

http://www.zsm.tarnow.pl

Więcej informacji

Niepubliczne Internetowe Liceum dla dorosłych ALFA

Nie proponujemy Wam nic nadzwyczajnego: dwa lub trzy lata nauki przez internet. Chcemy Wam przekazać wiedzę na dobrym poziomie, bez niepotrzebnych stresów, w dowolnym dla Was czasie, w miłej, przyjacielskiej atmosferze. UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ!!! Sukces murowany.

http://szkola-internetowa.edu.pl

Więcej informacji

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuszynie

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tuszynie Uzupełniajace Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych w Tuszynie Liceum Ogólnokształcace Dla

Więcej informacji

Prywatne Żeńskie Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszula...

Szkoła kształci młodzież żeńską po gimnazjum w klasach: humanistycznej, biologiczno - chemicznej, matematyczno - fizycznej i biologiczno- geograficznej. Przy szkole działa internat dla uczennic.

http://www.lo-urszulanki.wroc.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl