Jesteś na Obiekty konferencyjne, szkoleniowe

Szkolenia dla firm w jakie warto inwestować

Świadomy i odpowiedzialny pracodawca wie, że dobrze przygotowani, wykształceni i zmotywowani pracownicy są kluczem do sukcesu całej firmy. Personel, który ma możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i szlifowania umiejętności pracuje wydajnie, a swoje zadania wykonuje na wysokim poziomie. Jednym z profitów, jakie pracodawca może zapewnić swoim pracownikom, są szkolenia dla firm, które stanowią sposób na stworzenie zgranego i dobrze prosperującego zespołu. Szkolenia z techni

Więcej informacji

JUST TIME METODA CALLANA

Łączymy profesjonalizm z mądrą metodą, sprawdzoną praktykę ze świeżością podejścia. Uczymy jak mówić i myśleć po angielskiego. Profesjonalizm i miła atmosfera pomoże Wam przełamać barierę językową. Zapraszamy na lekcje próbne wszystkich, którzy chcą poznać i udoskonalić język obcy.

http://www.jtm.com.pl/

Więcej informacji

ALFRED Ośrodek Szkolenia Kierowców Kursy prawa jazdy, n...

Nasz ośrodek organizuje kursy na prawo jazdy kategorii A,A1 i B. Posiadamy samochody marki Toyota Yaris a także motocykl Honda Varadero. Dysponujemy odpowiednio wyposażoną salą wykładową w siedzibie ośrodka a także placem manewrowym. Nasza kadra to doświadczeni i cierpliwi instruktorzy.

http://www.alfred.lublin.pl

Więcej informacji

Wydawnictwo Muzyczne Classica

Akompaniamenty do ćwiczenia dla uczniów szkół muzycznych. Wysokiej klasy audio z synchronizowanym zapisem nutowym w bardzo atrakcyjnych cenach. Nagrane w nieco wolniejszych tempach z dodatkową funkcją płynnego zwalniania lub przyspieszania tempa. Możliwość ćwiczenia wybranych fragmentów utworów. Nasze akompaniamenty pozwalają zapoznać się ze strukturą utworu i poprawiają intonację co pozwala na bezstresową pracę z akompaniatorem.

https://e-classica.net

Więcej informacji

Klub Karate w Ostrowcu

Klub karate w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi zajęcia z zakresu karate i samoobrony. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W zależności od potrzeb szkolenie realizujemy w jednej lub kilku sekcjach szkoleniowych karate. Najczęściej jest to jednak kilka sekcji karate. Obecnie prowadzimy w Ostrowcu świętokrzyskim sekcje karate dla zaawansowanych i osobne dwie sekcje dla początkujących. Trenujemy w Ostrowcu karate pod kątem stosowania go w walce obronnej, nie nastawi

http://www.karateostrowiec.pl

Więcej informacji

Studio Tańca Fantom

Kursy tańca w Toruniu dla młodzieży i dorosłych prowadzimy  na 11 poziomach zaawansowania (od "pierwszego kroku do tzw. Hobby Class). Zapraszamy młodziez i dorosłych na zajęcia  tańca towarzyskiego, salsy solo i w parach, tanga, tańca współczesnego i nowoczesnego. Dla par  przygotowujących się do wesela przygotowaliśmy specjalny  "Pakiet dla Narzeczonych", obejmujący pełny Kurs Tańca Towarzyskiego oraz 2 lekcje indywidualne, w bardzo promocyjnej cenie.

http://www.fantom.torun.pl

Więcej informacji

Szkoła Nauki Jazdy - ELKA

Nasza szkoła nauki jazdy oferuje zarówno kompleksowy kurs prawa jazdy kat. B obejmujący zarówno część teoretyczną ( wykłady ), jak i praktyczną ( samodzielne jazdy z instruktorem ), oraz szereg innych usług, do których min. należą:

 • kursy doszkalające obejmujące 10 godzin teorii
  z zaświadczeniem
 • kursy doszkalające obejmujące 5 godzin jazdy
  z zaświadczeniem
 • doszkolenia przed samym egzaminem
 • przypominamy zasady porusz

  http://elka-puck.pl

  Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl