Jesteś na Implanty, protetyka estetyczna

Genesis Studio Zdrowej Sylwetki

Genesis Studio Zdrowej Sylwetki to nowoczesne najwyższej klasy studio urody dla Pań i Panów. Piękne ekskluzywne wnętrza, kameralna atmosfera, kojąca muzykoterapia i aromaterapia już od wejścia kuszą każdego, kto przekroczy nasz próg. Genesis to innowacyjne technologie kosmetologii profesjonalnej, zespół najlepszych profesjonalistów z dziedzin takich jak kosmetologia, medycyna estetyczna, dietetyka, fryzjerstwo i odnowa biologiczna. Zaufało nam tysiące Klientek i Klientów, zaufa

Więcej informacji

wwwspa-prestigepl

www.spa-prestige.pl-polecamy:nowości SPA&WELLNESS,dokładne dane teleadresowe najlepszych,wyselekcjonowanych hoteli SPA w Polsce i za granicą.Rekomendujemy prestiżowe salony DAY SPA,gabinety kosmetyczne, masażu i wiele innych.Tu znajdziesz:forum dyskusyjne o SPA,informacje o targach SPA, nowościach

http://www.spa-prestige.pl

Więcej informacji

Studio Metamorfoza

Specjalizujemy sie w przemianach wizualnych każdego klienta. Nasze domeny to odnowa, stylizacja fryzur, kosmetyka pielęgnacyjna, wizaź, stylizacja paznokci.Posiadamy szeroki zakres zabiegow w obrebie posiadanych specjalizacji.Nasi specjaliści podejmą każdą próbę zmiany wizerunku każdego z NAS ..

http://www.studio-metamorfoza.pl

Więcej informacji

Aldaspa Instytut Kosmetyki Ciała

Pielęgnacja ma nie tylko służyć urodzie, lecz jednocześnie powinna sprzyjać wyciszeniu, relaksowi i poprawić samopoczucie. Takie pojmowanie roli zabiegów kosmetycznych stanowi element filozofii Instytutu Kosmetyki Ciała ALDA SPA. W naszym Instytucie każdy poczuje się jak na luksusowych wakacjach.

http://www.aldaspa.pl

Więcej informacji

CEC Efekt

Nasz oferta skierowana jest do osób aktywnych zawodowo, ceniących komfort i piękno własnego ciała. O naszych klientów dbamy nie tylko w salonie. Proponujemy kompleksowe działanie przez dobranie profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej, aby zapewnić optymalną codzienną pielęgnację.

http://www.cec-efekt.pl

Więcej informacji

Instytut Zdrowia i Urody Autoryzowany Gabinet DERMALOGI...

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne zabiegi na twarz i szyję. Są to między innymi: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, lift 6, likwidacja zmarszczek, cellulit, kapsuła odchudzająca, odchudzanie, kawitacja, opalanie natryskowe, vacu line, tipsy, piercing, kursy paznokci, kursy kosmetyczne.

http://www.zdrowieiuroda.opole.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl