Jesteś na Implanty, protetyka estetyczna

Studio Kosmetyczne PACHNIDŁO

Studio urody: zabiegi, pielęgnacja, masaż, makijaż, czyszczenie twarzy, aromaterapia, depilacja, manicure, warsztaty makijażu.

http://www.pachnidlo.com

Więcej informacji

Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność

Witam państwa, nasz salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność z ogromną przyjemnością proponuje państwu zabiegi oraz usługi pielęgnacyjne z zakresu m.in. pedicure, manicure, henna i depilacja. Można u nas również wykonać zabiegi odżywcze dla stóp oraz dłoni. Specjalizujemy się już od 2006 w tej dziedzinie pielęgnacji zdrowych stóp oraz dłoni, Przez ten czas nabyliśmy i nabywamy coraz to nowszych doświadczeń a wszystko po to aby czynić Cię piękniejszą. Serdecznie z

Więcej informacji

NIK ANA

NIK ANA to pierwszy gabinet w Trójmieście w stylu japońskim. Inspirowani kulturą azjatycką przedstawiamy wyjątkowość tego miejsca, gdzie w niespotykany sposób, połączyliśmy tradycję z luksusem. W gabinecie jak w Japonii, opieramy się nie tylko na nowoczesności, ale przede wszystkim kładziemy nacisk na tradycję, spokój, relaks, oczyszczenie. Ceremonia picia herbaty, wprawi klienta w tym szczególnie niepowtarzalnym  miejscu w  niezapomnianą atmosferę.

http://nikana.pl

Więcej informacji

Vesuna

Kraków - depilacja laserowa - botox - wypełniacze - kosmetyka - endermologia - peelingi medyczne Vesuna Studio Medycyny Estetycznej i Kosmety

http://www.vesuna.pl

Więcej informacji

Klinika Urody Mona Lisa

Oferta Kliniki Urody zawiera kompleksowy zakres usług począwszy od pielęgnacji dłoni i stóp, poprzez pielęgnację skóry twarzy i ciała, dermatologie i medycynę estetyczną, masaże a skończywszy na pięknej fryzurze. Wszystko to jednym miejscu, w miłym otoczeniu i atmosferze.

http://www.monalisa-poznan.pl

Więcej informacji

Perfumeria Roxana Marianna Krsytyna Karpińska

ROXANA to perfumeria z 40-letnią tradycją. Unikalna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że naszą perfumerię wybierają najbardziej wymagający klienci. Zabiegi w naszym gabinecie KANEBO pielęgnują ciało, koją zmysły, przywracają wewnętrzną równowagę i zewnętrzne piękno.

http://www.roxana-perfumeria.pl

Więcej informacji

Miejska Farma Day SPA

Miejska Farma to miejsce, w którym łączymy troskę o utrzymanie ciała w dobrej kondycji z dbałością o dobre samopoczucie.W menu posiadamy różnego rodzaju masaże,zabiegi obejmujące twarz oraz ciało.Wykonujemy rownież zabiegi z użyciem aparatury specjalistycznej-mikrodermabrazja,kawitacja,fale radiowe.

http://www.miejskafarma.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl