Jesteś na Implanty, protetyka estetyczna

Studio Kosmetyczne PACHNIDŁO

Studio urody: zabiegi, pielęgnacja, masaż, makijaż, czyszczenie twarzy, aromaterapia, depilacja, manicure, warsztaty makijażu.

http://www.pachnidlo.com

Więcej informacji

FRYZJER ŁOMIANKI Salon SOPHIE

Pełen zakres usług fryzjerskich dla Pań oraz Panów. Miła, profesjonalna obsługa Wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna Komfort, zadowolenie i satysfakcja. TEL 22 751 00 00 studiosophie pl dojazd: Studio SOPHIE Warszawa 05-092 Łomianki ul.Warszawska 85 W samym centrum Łomianek. Warszawska główna ulica w Łomiankach, podjazd samochodem na parking pod samym wejściem do fryzjera. Na rogu ul.Wiślanej i ul.Warszawskiej 85 salon koło bankomatu / PekaO S.A.

http://www.studiosophie.pl

Więcej informacji

MobilLook Mobilny Gabinet Kosmetyczny

MobilLook oferuje zabiegi z dojazdem do klienta.Szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnych cenach.

http://www.mobillook.pl

Więcej informacji

Andaros

Salon kosmetyczny, który wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak usuwanie blizn, usuwanie znamion, zamykanie naczynek, usuwanie tatuażu i wiele innych.

Więcej informacji

NAIL STUDIO

stylizacja paznokci, żel, akryl, manicure, pedicure, makijaż, henna

http://www.pazuraski.bloog.pl

Więcej informacji

SALON URODY MAX

ZAPRASZAMY NA USLUGI Z ZAKRESU: *KOSMETYKA *FRYZJERSTWO *SOLARIUM *PRZEDLUZANIE WLOSOW (PRZEDLUZAMY WLOSAMI NATURALNYMI)!!! *PAZNOKCIE AKRYL ,ZEL PROWADZIMY SPRZEDAZ KURTEK 100%SKORZANYCH (NOWE)HOLLAND, ROZNE FASONY I ROZMIARY ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZA OFERTA NA ALLEGRO-MELPOLO

Więcej informacji

Salon Kosmetyczny Impresja Ciała

Salon kosmetyczny oferuje zabiegi : manicure i pedicure , pielegnacja dloni i stóp , zabiegi kosmetyczne na twarz, szyje i dekold oraz na całe ciało ,

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl