1 Artykuły kosmetyczne i fryzjerskie ogloszenia. Strona 1

Jesteś na Implanty, protetyka estetyczna

zdobienia

zdobienia.pl ? ozdoby na paznokcie, brokat, kryształy Swarovski, koraliki, elementy do wyrobu biżuterii, kosmetyki profesjonalne, żel do paznokci, akryl do paznokci, dodatki krawieckie, kosmetyki SPAi inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji

KobietaEkopl - Kosmetyki Ekologiczne

Portal propagujący wiedzę o kosmetykach ekologicznych, organicznych i bio kosmetykach. Na serwisie opisywane są kosmetyki do ciała, kremy naturalne i eko kosmetyki, które można dostać w polskich sklepach. KobietaEko zwraca uwagę na produkty ekologiczne, zarówno kosmetyczne jak i żywieniowe.

Więcej informacji

Studio CALYPSO

Prowadzenie salonu kosmetycznego, fryzjerskiego i fitness clubu

http://www.calypso.com.pl

Więcej informacji

ILIOS

"Ilios" jest dystrybutorem greckich kosmetyków firmy OLIVALOE na terenie Polski. Oferujemy profesjonalne produkty naturalne do pielęgnacji twarzy i ciała. Nasze kosmetyki mogą być przeznaczone do codziennego stosowania w domu, a także do wykorzystania w salonach kosmetycznych.

Więcej informacji

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GUTKIND

sprzedaż bezpośrednia ,kosmetyki firm Avon, Oriflame

Więcej informacji

dorpak

Polscy naukowcy opracowali rewolucyjną metodę na zatrzymanie młodości w skórze. Pozyskali z ryb słodkowodnych czysty kolagen, który spowalnia proces starzenia skóry i zapewnia jej jędrność, sprężystość i promienny wygląd. To przełomowe odkrycie - rewolucja, która całkowicie zmienia kosmetologię.

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl