Jesteś na Korty tenisowe

Sklep Jeździecki Tornado

Internetowy Sklep Jeździecki Tornado - wszystko dla konia, jeźdźca i stajni. Nasza strona internetowa tornadosklep.pl to nie tylko zwykły sklep internetowy, ale ogromny zbiór przydatnych linków i informacji o planowanych zawodach końskich, informacji o odznakach jeździeckich, katalogi producentów, oraz usług wypożyczania przyczep do transportu koni i zoofizjoterapi.

http://www.tornadosklep.pl

Więcej informacji

Stadnina koni NOWA WIOSKA- nauka jazdy konnej w skokach...

Hodowla koni, szkolenia, profesjonalne treningi skokowe, indywidualna nauka jazdy. Transport koni. Posiadamy w ciagłej sprzedaży konie o lini skokowej i ujeżdżeniowej o zrównoważonym charakterze. Posiadamy 13 osobowy domek- do dyspozycji w trakcie pobytu.

http://www.sknowawioska.com

Więcej informacji

Ośrodek Górskiej Turystyki Jeżdzieckiej PTTK

Nauka jazdy konnej,hipoterapia, rajdy wycieczki,układanie i trenning koni,praca z końmi trudnymi. Obozy, turnusy,pobyty indywidualne i grupowe do 12 osób.

Więcej informacji

Klub Jeździecki i Gospodarstwo Agroturystyczne PONY Ann...

Jazdy konne dla początkujących i zaawansowanych. Półkolonie letnie i zimowe, ogniska, Atrakcyjne wycieczki dla szkół i przedszkoli. Przejażdżki bryczką po leśnych trasach Strzeszyna. Przyjęcia urodzinowe. "Mini-Pony-Klub" zajęcia cykliczne dla dzieci.

http://www.pony-poznan.republika.pl

Więcej informacji

Szkółka Jeździecka - Magdalena Jaskuła

Szkółka jeździecka działa od października 2008 roku. Jazdy prowadzone są na klaczach Czystej Krwi Arabskiej. Wybór koni nie był przypadkowy. Czysta Kr

http://www.m-j.translax.eu

Więcej informacji

Ośrodek Górskiej Turystyki Jeżdzieckiej PTTK - Małgorza...

Wypoczynek, rekreacja, nauka jazdy konnej, hipoterapia, rajdy, wycieczki, układanie i trening koni, praca z końmi trudnymi. Obozy, turnusy, pobyty indywidualne i grupowe do 12 osób. Godziny otwarcia: 24h

Więcej informacji

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zbigniew...

Prowadzenie ośrodka rekreacyjno-sportowego ze strzelnicą myśliwsko-sportową i rekreacyjnym użytkowaniem koni w zaprzęgu i w siodle. Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla firm i indywidualnych. Noclegi. Sala konferencyjna ze środkami audiowizualnymi. wypożyczalnia sprzętu sportowego.

http://www.izdebski.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl