Jesteś na Korty tenisowe

Jacek Marciniak - DJ na wesele Lublin

Porywająca oprawa muzyczna imprez okolicznościowych (wesela, bale, bankiety, eventy) zawsze w dobrym tonie z odrobiną szaleństwa

http://weselnyhit.pl

Więcej informacji

PHU POLCAN

Jesteśmy firmą handlową obecną na rynku od 10 lat. Zakres naszej działalności to: sprzedaż części do aut amerykańskich, sprzedaż łodzi, kajaków i rowerów wodnych.

http://www.polcan.koszalin.pl

Więcej informacji

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie całej Europy. Do głównych obszarów naszej działalności zaliczamy gry integracyjne, gry team building, szkolenia integracyjne, gry terenowe a także organizację pikników firmowych. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

https://www.projektefektywny.pl/organizacja-imprez-oferty/

Więcej informacji

Ozajst Piotr Ozajst Band

Jednoosobowy zespół muzyczny, prezenter muzyczny grający na weselach, balach, bankietach, poprawinach. Obsługuje imprezy w województwie śląskim i małopolskim - głównie na podbeskidziu. Gram na studniówkach, imprezach rodzinnych i formowych - konferenacjach głównie w Szczyrku, Wiśle, Ustroniu. Posiadam profesjonalne oświetlenie sceniczne, dekoruje salę światłem, dysponuje dobrej klasy nagłośnieniem firmy Pol Audio i Granat Audio. Gram na instrumencie formy Korg pa3x i konsolec

http://opium-om.pl/

Więcej informacji

Oficyna Wydawnicza REWASZ

Wydawanie przewodników, informatorów turystycznych, map, monografii krajoznawczych

http://rewasz.pl

Więcej informacji

Lotto przez Internet

Lotto przez Internet codziennie do godziny 21:20 tylko na http://www.system12.pl Umożliwiamy zamówienie kupony gry Lotto, Mini Lotto lub Multi Multi bez wychodzenia z domu. Usługi świadczymy pod adresem internetowym http://www.system12.pl  Do dyspozycji każdego użytkownika serwisu są gry indywidualne, grupowe i darmowe.  Na naszej stronie codziennie świeże i zawsze aktualne wyniki lotto i informacje o kumulacjach w grach losowych.

http://www.system12.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl