Jesteś na Materiały i surowce

Zakład Produkcyjny MARSS Sj

Produkcja, sprzedaż hurtowa i detaliczna przemysłowych filtrów powietrza do klimatyzacji i wentylacji

http://www.marss.pl

Więcej informacji

Kominiarz Jaroń Krzysztof

Główne usługi firmy: Kompleksowe wydawanie opinii potrzebnych do odbioru budynków Profesjonalne usługi kominiarskie Frezowanie kominów Profesjonalne usługi gazownicze Pomiary elektryczne

Więcej informacji

Alkon System

Nasza specjalność to klimatyzacja i wentylacja obiektów. Montujemy również nawiewniki okienne. Instalujemy sprzęt sprawdzonych producentów. Udzielamy długookresowej gwarancji. Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Ofertę swą kierujemy do przedsiębiorstw jak i do klienta indywidualnego.

http://www.alkonsystem.pl

Więcej informacji

CZYRNY - KLIMATYZACJA SERWIS

tel:606-79-10-38.Firma zajmuje się montażem naprawą i serwisem klimatyzacji i urządzeń chłodniczych.Obręb działania dolnośląskie, istniejemy od 1991r.

http://www.serwischlodniczy.entro.pl

Więcej informacji

PPUH RAPID Sp z oo

PPUH RAPID Sp. z o.o. działa na rynku ciepłowniczym i sanitarnym. Współpracuje z firmą projektową i serwisową. Zapewnia projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, serwis. Specjalizuje się w instalacjach kolektorów słonecznych, pomp ciepła, instalacjach c.o., wod.-kan.

http://www.rapid.org.pl

Więcej informacji

Maromar MWasiak

Gwarantujemy pomoc w zakresie rozwiązywania nietypowych problemów technicznych. Podejmujemy się realizacji obiektów "pod klucz" tj. od projektowania poprzez montaż, aż do opieki eksploatacyjnej nad urządzeniami i systemami.Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl