Jesteś na Kawa

EKO-AR PPHU Mirosław Lech

Rodzinna firma produkująca przetwory z ekologicznych owoców aronii pozyskiwanych z własnego gospodarstwa ekologicznego. Na 20 ha uprawia się aronie, plantacja położona w Górach Orlickich na wysokości 500-600 m npm. Uzyskiwane z tych owoców soki, dżemy, susze, syropy posiadają certyfikaty eko.

http://www.ekoaronia.pl

Więcej informacji

Firma Handlowo-Usługowa FUZJA

Działamy jako Firma Cateringowa FUZJA od 12 lat, mieliśmy przyjemność obsługiwać spotkania, bankiety od 3 do 4 000 osób. Cechuje nas punktualność, wysoka jakość proponowanych potraw, profesjonalna obsługa , ciekawe aranżacje stołów oraz miejsc.

http://www.catering.gliwice.pl

Więcej informacji

Firma Handlowo Usługowa MiM Małgorzata Danek

Firma Handlowo Usługowa M&M zajmuje się sprzedażą asortymentu i surowców niezbędnych przy warzeniu piwa domowego. U Nas znajdziesz asortyment taki jak butelki, słody, ekstrakt słodowy, brew kity Coopers, glukozę, fermentatory, Mini-kegi. Jak również znajdziesz informacje jak zrobić piwo domowe, mój pierwszy sprzęt potrzebny przy warzeniu pierwszej Warki.

Więcej informacji

Fruitland

Fruitland działa w Polsce od 2011 roku. Zrzesza 20 sadowników, produkując około 12 000 ton jabłek w 11 odmianach. Firma zajmuje się produkcją, sortowaniem, magazynowaniem i transportem wyselekcjonowanego towaru.

Więcej informacji

Vitamina

Hurtownia warzyw i owoców Vitamina zajmuje się skupem i sprzedażą świeżych warzyw i owoców. Codziennie dostarczamy nasz towar do wielu sklepów, restauracji, hoteli oraz stołówek.

Więcej informacji

Alkohole Świata ARAT

Jesteśmy firmą zajmującą sie sprzedażą detaliczną i hurtową alkoholi oraz wyrobów tytoniowych. Oferujemy również akcesoria do win, cygar oraz shishe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Realizujemy indywidualne zamówienia.

http://www.alkoholeswiata.net

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl