Jesteś na Przemysł maszynowy

GL-PUMEKS Zakład wyrobów piankowych

Zajmujemy się produkcją trzech rodzajów pumeksu w różnych kolorach i kształtach. Oferujemy Państwu najniższe ceny w skali całego kraju przy zachowaniu najwyższej jakości. Jako specjaliści w swojej dziedzinie oferujemy wysokiej jakości atestowane produkty. W stałej sprzedaży oferujemy: - pumeks naturalny - pumeks kosmetyczny - pumeks uniwersalny Firma nasza oferuje wyroby z pumeksu na polskim rynku od 1978 roku.

http://www.pumeks.pl

Więcej informacji

REFLEKS

Sprzedaż sprzętu do spawania (materiały pomocnicze) oraz węży technicznych do wody

http://www.refleks.com.pl

Więcej informacji

Firma Handlowo-Usługowa JURMIX

Handel hurtowy i detaliczny wózkami przenośnikowymi oraz częściami do koparek. Części do wózków widłowych i koparek. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

http://www.jurmix.pl

Więcej informacji

BOWA-TECH

Sprzedaż profesjonalnych narzędzi ręcznych,pneumatycznych.W ofercie narzędzia nieiskrzące,profesjonalne walizki narzędziowe,siekiery, chemia techniczna, chemia obiektowa oraz środki do myjni samochodowych.Szybkie dostawy, profesjonalna obsługa,dobre ceny,rabaty.

http://www.bowatech.pl

Więcej informacji

PROEKO Leszek Zemankiewicz

Sprzedaż i serwis profesjonalnych urządzeń czyszczących i urządzeń wysokociśnieniowych, środków chemicznych, artykułów higienicznych. Autoryzowany przedstawiciel firmy: Numatic , Ehrle.

http://www.proeko24.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl