Jesteś na Przemysł maszynowy

GL-PUMEKS Zakład wyrobów piankowych

Zajmujemy się produkcją trzech rodzajów pumeksu w różnych kolorach i kształtach. Oferujemy Państwu najniższe ceny w skali całego kraju przy zachowaniu najwyższej jakości. Jako specjaliści w swojej dziedzinie oferujemy wysokiej jakości atestowane produkty. W stałej sprzedaży oferujemy: - pumeks naturalny - pumeks kosmetyczny - pumeks uniwersalny Firma nasza oferuje wyroby z pumeksu na polskim rynku od 1978 roku.

http://www.pumeks.pl

Więcej informacji

REFLEKS

Sprzedaż sprzętu do spawania (materiały pomocnicze) oraz węży technicznych do wody

http://www.refleks.com.pl

Więcej informacji

IMIX SEBASTIAN SZYMANEK

Firma specjalizuje się w produkcji brykieciarek, linii do produkcji brykietu oraz urządzeń do wytwarzania biopaliwa z płynnych tłuszczów roślinnych i zwierzęcych.

Więcej informacji

OKT Polska Sp z oo

OKT Polska Sp. z o. o. należy do Grupy OKT, jednego z czołowych producentów artykułów AGD z tworzywa sztucznego w Europie. OKT Polska to największy zakład logistyczno-produkcyjny Grupy OKT zatrudniający około 320 pracowników, o ok. 75.000 m² powierzchni i 19.000 m² zabudowań, który mieści się wraz z siedzibą firmy w Bydgoszczy.

http://www.okt.pl

Więcej informacji

PRO-ZAP Sp z oo Zakład Projektowania Technologii i Auto...

Zakład Projektowania Technologii i Automatyki PRO-ZAP Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim jest firmą działającą w obszarze automatyzacji procesów przemysłowych i produkcyjnych. Realizuje również zadania z zakresu monitoringu i telemetrii.

http://www.pro-zap.pl

Więcej informacji

Kalmot Bogusław Pawlak

Jesteśmy firmą produkcyjną.Nasz asortyment to:kosze na śmieci,stojaki na worki,skrobaczki do szyb samochodowych,samochodowe wieszaki ubraniowe,błystki do połowu ryb,lusterka samochodowe.

http://kalmot.pl/

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl