Jesteś na Konferencje i szkolenia 

Najlepsze ubezpieczenia sprzedają się same

Jeszcze raz. Sprzedajesz ubezpieczenia, tak? I wiesz, że jesteś dobrym handlowcem. Ludzie Cię lubią i wiesz jak do nich dotrzeć. A mimo to, nie osiągasz wyników dających pełną satysfakcję. Rodzinne wakacje na Maledywach wciąż muszą zaczekać? Tak jest wtedy, gdy masz w swoim portfelu produkty trudne i ciężko walczy się z konkurencją Ale to można łatwo zmienić gdy dołączysz do grona ponad 1.100 Partnerów z których wielu nie jest tak Dobrych jak TY a jednak maj

http://multiserwis-24.pl/

Więcej informacji

Grupa Brokerów Ubezpieczeniowych GBU Global Sp z oo

Oferta usług GBU GLOBAL Sp. z o.o. jest kierowana głównie do podmiotów gospodarczych i obejmuje następujące ubezpieczenia: majątkowe, roboty budowlano-montażowe, odpowiedzialności cywilnej, finansowe, komunikacyjne, na życie, nietypowe ryzyka. Zapraszamy do współpracy.

http://www.gbuglobal.com.pl/

Więcej informacji

ACHTAMALKA Mariola Łopuszyńska

Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Sprzedajemy najlepsze polisy OC dla lekarzy. Oferujemy znakomite ubezpieczenia kosztów leczenia w kraju i za granicą. Największą satysfakcję sprawia nam właściwe zdefiniowanie potrzeb Klienta i jego zadowolenie z zakupionej polisy. Zapraszamy!

http://www.achtamalka.pl

Więcej informacji

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo Finansowe

Pośrednictwo w sprzedaży usług Finansowych , Ubezpieczeniowych

Więcej informacji

Polska Kancelaria Brokerska

Polska Kancelaria Brokerska - Zawsze po Twojej Stronie. Broker Ubezpieczeniowy z wieloletnią tradycją. Polska Kancelaria Brokerska to biuro brokerskie działające w całej Polsce.

Więcej informacji

Agenci Ubezpieczeniowi Michałowicz i Jaroni

UBEZPIECZENIA OC,AC,NNW, ASSISTANCE, DOMÓW, MIESZKAŃ; UBEZPIECZENIA FIRM, UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE, KOSZTÓW LECZENIA

http://www.moje-ubezpieczenia.com.pl

Więcej informacji

OPTI FINANCE

Jesteśmy agencją ubezpieczeniową specjalizującą się w ubezpieczeniach firm oraz domów i mieszkań. Ubezpieczenia indywidualne: domów i mieszkań, kosztów leczenia za granicą, odpowiedzialności cywilnej, indywidualne ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia dla branży medycznej, komunikacyjne OC, AC, NNW.

http://www.optifinance.anonser.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl