Jesteś na Konferencje i szkolenia 

DK FINANSE - UBEZPIECZENIA

NIE zaczynaj od "Nasz Firma istnieje od.." bo mamy trafić do sobób szukających TWOJEJ OFERTY a nie do historyków. W tekście używaj słów kluczowych. To ważne dla wypozycjonowania Twojej strony w wyszukiwarkach. UWAGA!!! NIE wklejaj tekstów już gdzie indziej publikowanych. Takie opisy zaszkodzą tej stronie i stronie źródłowej!!!

Więcej informacji

Grupa Brokerów Ubezpieczeniowych GBU Global Sp z oo

Oferta usług GBU GLOBAL Sp. z o.o. jest kierowana głównie do podmiotów gospodarczych i obejmuje następujące ubezpieczenia: majątkowe, roboty budowlano-montażowe, odpowiedzialności cywilnej, finansowe, komunikacyjne, na życie, nietypowe ryzyka. Zapraszamy do współpracy.

http://

Więcej informacji

BIURO RACHUNKOWE Magdalena Gajowniczek

Biuro Rachunkowe - Magdalena Gajowniczek. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowej. Oferujemy profesjonalną, rzetelną i indywidualną obsługę każdego klienta. Nasze biuro znajduję się w dzielnicy Przymorze/Oliwa - Gdańsk. Zapraszamy do współpracy

Więcej informacji

Biuro Rachunkowe GAMA

PRZYJAZNE BIURO PODATKOWE PODATKI - DORADZTWO BIZNESOWE - Założymy firmę - Poprowadzimy księgowość - Pomożemy w uzyskaniu dotacji na start - Każdy rodzaj działalności (Sp. z o.o. Jednoos. DG) - Wszystkie rodzaje rozliczeń !!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

http://www.biurogama.pl

Więcej informacji

POLTAX Krzysztof Baron

Cel - wspieranie i merytoryczna pomoc. Rozliczanie, zwrot podatku dochodowego od osób prywatnych z krajów UE. Zasiłek rodzinny - Kindergeld. Doradztwo prawne - Niemcy, pomoc prawna w uzyskaniu zasiłku rodzinnego. Pomoc w załatwianiu spraw na terenie na terenie UE.

http://www.poltax-olesno.pl

Więcej informacji

Jak łatwo wystawić fakturę

Wiele osób zainteresowanych otworzeniem własnej działalności martwi się przede wszystkim o to, jak wystawiać faktury, aby wszystko odbywało się w prawidłowy sposób. Nie można tego lekceważyć, gdyż łatwo przez to narazić się na nieprzyjemne kontrole oraz kary finansowe. 1. Tradycyjne programy do wystawiania faktur 2. Dlaczego warto postawić na nowoczesne faktury? Okazuje się jednak, że wystawienie faktury wcale nie musi być trudne. Nawet te osoby, które dopiero otworz

http://szybkafaktura.pl/

Więcej informacji

ACHTAMALKA Mariola Łopuszyńska

Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Sprzedajemy najlepsze polisy OC dla lekarzy. Oferujemy znakomite ubezpieczenia kosztów leczenia w kraju i za granicą. Największą satysfakcję sprawia nam właściwe zdefiniowanie potrzeb Klienta i jego zadowolenie z zakupionej polisy. Zapraszamy!

http://www.achtamalka.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl