Jesteś na Hotele

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny JUBILAT

Ośrodek położony nad jeziorem Ocypel Wielki w Borach Tucholskich. Do dyspozycji Gości: domki campingowe drewniane 2, 4, 5 osobowe, pole biwakowe z wypożyczalnią sprzętu pływającego, stół do tenisa, boisko do siatkówki, sklep i bar na tarasie. Dla firm organizujemy imprezy integracyjne, szkolenia i bankiety. Zapewniamy: - świetną zabawę - spokój z dala od miasta - czystość i higienę

http://www.ocypel.alpha.pl

Więcej informacji

Zakopane noclegi centrum

Oferujemy tanie noclegi w Zakopanem oraz atrakcyjne formy wypoczynku na Podhalu i w Pieninach. W naszej ofercie znajdują się samodzielne domki, pokoje, pensjonaty, wczasy w Pieninach, a także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i wypożyczalnia rowerów. Organizujemy: wycieczki, spływy - rafting na Dunajcu. Zobacz szczegóły na www.zakopane-slalom.pl. Rezerwacja dostępna jest w godzinach 9-22. Z a p r a s z a m y. Telefon kom. 602 367 327.

http://www.zakopane-slalom.pl

Więcej informacji

Wojskowy Dom Wypoczynkowy

Wczasy, usługi hotelarskie, organizacja: konferencji, szkoleń, zjazdów, imprezy okolicznościowe. Ośrodek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży przy promenadzie nadmorskiej, w niewielkiej odległości od centrum Sopotu i słynnego, najdłuższego w Europie drewnianego molo.

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl