Jesteś na Hotele

Wczasy last minute - Gran Canaria jak z marzeń

Gran Canaria to lokalizacja z pewnością dobrze znana każdemu miłośnikowi rajskich krajobrazów, złocistych plaż, błogiego odpoczynku i popijania drinków z kolorową palemką. Jest to jedna z najpopularniejszych wysp kanaryjskich, na którą każdego roku przylatują miliony turystów. Wszystkie te osoby łączą dwie rzeczy - od pierwszych chwil są przekonane, że trafiły to raju, a wyjeżdżając już podejmują decyzję o jak najszybszym powrocie. 1.    Gdzie spędzić urlop?

Więcej informacji

Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny JUBILAT

Ośrodek położony nad jeziorem Ocypel Wielki w Borach Tucholskich. Do dyspozycji Gości: domki campingowe drewniane 2, 4, 5 osobowe, pole biwakowe z wypożyczalnią sprzętu pływającego, stół do tenisa, boisko do siatkówki, sklep i bar na tarasie. Dla firm organizujemy imprezy integracyjne, szkolenia i bankiety. Zapewniamy: - świetną zabawę - spokój z dala od miasta - czystość i higienę

http://www.ocypel.alpha.pl

Więcej informacji

POKOJE PRZY PLAŻY

Zapraszamy na wakacyjny wypoczynek do nowo otwartego Pensjonaciku Przy Plaży. Oferujemy Państwu pokoje 1,2 i 3 osobowe z łazienkami.Pensjonat jest umiejscowiony 50 m od plaży w samym sercu Gdyni.Wokół mnóstwo atrakcji:teatr kino,restauracje, bary, dyskoteki. Możliwość parkowania na posesji.

http://www.pokojeprzyplazy.global.pl

Więcej informacji

Spóldzielnia Pracy Siodlarz

Zatrudniamy wykwalifikowanych rymarzy z długoletnim doświadczeniem zawodowym.Wyroby są wytwarzane ze skóry o wysokiej jakości.Posiadamy atest Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej. Wykonujemy też sprzęt na zamówienie.Specjalizujemy sie również w produkcji sprzętu do hipoterapii.

http://www.siodlarz.partnet.pl

Więcej informacji

Biuro Podróży Columbus

Wakacje All Inclusive, Last Minute, First Minute, Egzotyka, Promocje. Nawet 2 dzieci pobyt w hotelu gratis. Po co marnować czas i pieniądze, u nas znajdziesz idealną ofertę dla Siebie. Oferty samolotowe - dzieci płacą tylko za przelot, wycieczki pobytowo-objazdowe, wczasy z dojazdem autokarem, z dojazdem własnym...a nawet pociągiem.

http://www.columbus.travel.pl

Więcej informacji

Domy Wczasowe TRYUMFY Tanie noclegi niedrogie wczasy

Tanie noclegi. Łazienka, balkon, TV, radio, tel; w sąsiedztwie Góry Parkowej, domowa kuchnia, parking, internet. Do 100 miejsc noclegowych grupy zorganizowane - młodzież, dorośli, kolonie, wycieczki, zielone szkoły, zimowiska, specjalna oferta dla emerytów. Ośrodek w centrum miasta!

http://www.tryumfy.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl