agroturystyka wypoczynek jezioro wczasy zbiczno brodnica ryby wędkarstwo turystyka rekreacja imprezy kujawsko pomorskie kujawskopomorskie gospodarstwo agroturystyczne noclegi szkolenia pojezierze brodnickie plenery malarskie wczasy

603212614 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. agroturystyka, wypoczynek, jezioro, wczasy, zbiczno, brodnica, ryby, wędkarstwo, turystyka, rekreac

  agroturystyka wypoczynek jezioro wczasy zbiczno brodnica ryby wędkarstwo turystyka rekreacja imprezy kujawsko pomorskie kujawsko pomorskie gospodarstwo agroturystyczne noclegi szkolenia pojezierze brodnickie plenery malarskie wczasy  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 807 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 00:00 - 00:00

  Wt 00:00 - 00:00

  Śr 00:00 - 00:00

  Cz 00:00 - 00:00

  Pt 00:00 - 00:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

agroturystyka

wypoczynek

jezioro

wczasy

zbiczno

brodnica

ryby

wędkarstwo

turystyka

rekreacja

imprezy

kujawsko

pomorskie

kujawsko

pomorskie

gospodarstwo

agroturystyczne

noclegi

szkolenia

pojezierze

brodnickie

plenery

malarskie

wczasy

 1. agroturystyka_ wypoczynek

  [size=4]  Ugościmy Państwa w przytulnych, komfortowych pokoikach z pełnym węzłem sanitarnym, każdy wyposażony we własną łazienkę, TV, lodówkę, nowe wygodne łóżka, internet bezprzewodowy, jest możliwość korzystania z kuchni.
  Cena noclegu za dobę do uzgodnienia.  [url=http://www.ciche.pl/]www.ciche.pl[/url] 
  Przy pobycie ponad 10 dni 10% rabatu za pozostałe dni.
  Jest możliwość rozstawienia namiotu oraz postawienia przyczepy kempingowej. Łowienie ryb, odpłatnie, pobyt zwierząt ograniczony za opłatą. 
  Przygotowujemy całodzienne wyżywienie oparte 
  na produktach z własnego gospodarstwa, prowadzonego metodami ekologicznymi i takie również znajdziecie na naszym stole. Gwarantujemy znakomite posiłki, pyszne, smaczne,
  zdrowe, urozmaicone, sycące.
  W naszej ofercie kulinarnej mamy szeroki wachlarz potraw które cieszą naszych gości. Główną bazę potraw stanowią specjały kuchni polskiej doprawione pomysłami i doświadczeniem gospodyni a także posiłki tradycyjne, d  W ogrodzie jest miejsce na grill, biesiady w altanie przy ognisku.
  Doskonała lokalizacja naszego gospodarstwa z dala od miejskiego gwaru, pośród malowniczego krajobrazu, w miłej atmosferze sprzyja organizowaniu spotkań turystycznych.
  Jest sala z kominkiem na spotkania, imprezy integracyjne, wesela, przyjęcia okolicznościowe, szkolenia , spotkania rodzinne, organizujemy wycieczki krajoznawcze, weekendy, biesiady przy ognisku z śpiewem regionalnego zespołu itp. 
  Wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych gości pozwala nam sądzić, że robimy to profesjonalnie. A fachowość personelu gwarantuje Gościom wysoki poziom świadczonych usług.


   


  Agroturystyka Brodnica Zbiczno Bachotek Dwa Parki Krajobrazowe z dogodną bazą noclegową oraz wypoczynkową zapraszamy cały rok na skraju dwóch woj: kujawsko-pomorskiego warmińsko-mazurskiego.
  Doskonała baza wypadowa dla wszystkich, którzy lubią piesze, rowerowe i samochodowe wycieczki do atrakcyjnych geograficznie i historycznie miejscowości, zwłaszcza że obiekt położony jest na Pojezierzu Brodnickim, to dwa parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, kilkanaście rezerwatów i dziesiątki pomników przyrody. [url=http://www.jeziora.ciche.pl/]www.jeziora.ciche.pl[/url]
  Gospodarstwo agroturystyczne ekologiczne. Duży dom, wolnostojący, przy domu sad, ogród, dużo zieleni i kwiatów a wokół lasy i jeziora. Goście mają osobne, niezależne wejście do swoich pokoi, dwa mieszkania dla niepełnosprawnych, do dyspozycji duży taras, w sadzie stoi drewniana altana, hamak, jest miejsce na ognisko, otoczone ławkami z dużych drewnianych bali. Duży teren do biegania i gier dla dzieci i nie tylko. Tutaj można w spokoju i ciszy zatrzymać się w czasie. W terminie cało rocznym na wypoczynku, do dyspozycji 5 pokoi (3-5 miejsca noclegowe), każde ma łazienkę, duża kuchnia i wyżywienie na życzenie. W jadalni, sali jest kominek. Poza tym można korzystać z jazdy konnej i całego terenu gospodarstwa oraz połowić ryby w stawie. Panuje tu atmosfera spokoju, cisza, swoboda (brak sąsiadów). Wokół domu duża przestrzeń pól i łąk, otoczona lasami i jeziorami. Można spotkać sarny, jelenie, dziki, zające, lisy i wiele innych zwierząt. (zimą zające, sarny przychodzą do sadu na jabłka). Gdy śpimy przy otwartym oknie, rano zamiast budzika, budzi nas śpiew ptaków i gongol żurawi. Można korzystać z 1 lub 3 posiłków dziennie (posiłki dostosowane do potrzeb gości, zawsze zdrowe, smaczne, i ekologiczne przygotowywane w domu, według tradycyjnych receptur. Zachęcamy do pomocy w karmieniu zwierząt, pracach w ogrodzie, przy sianie itd. Domowe zwierzęta to: konie [url=http://www.konie.ciche.pl/]http://www.konie.ciche.pl/[/url]( przyuczane pod siodło bryczką i saniami), kuce, koza,
  świnki, krowy, cielaki i inne. .
   


   Komfortowe pokoje, domki, z TV, łazienką, internet, kajaki, sala z kominkiem, organizujemy imprezy okolicznościowe, szkolenia, przyjęcia, wesela, spotkania rodzinne, staw rybny, konie, jeziora wokół lasy, mini zoo, [url=http://www.konie.ciche.pl/]www.konie.ciche.pl[/url] położone w cichym i spokojnym zakątku, w przepięknej okolicy.... Duży dom, wolnostojący, przy domu sad, ogród, dużo zieleni i kwiatów a wokół lasy i jeziora. [url=http://www.jeziora.ciche.pl/]www.jeziora.ciche.pl[/url]  Do dyspozycji gości są: osobne, niezależne wejście do pokoi, dwa mieszkania dla niepełnosprawnych, duży taras, w sadzie - drewniana altana, hamak, miejsce na ognisko, otoczone ławkami z dużych drewnianych bali. Duży teren do biegania i gier dla dzieci i nie tylko. Tutaj można w spokoju i ciszy zatrzymać się w czasie. Oferta: 5 pokoi, każdy z łazienką, duża kuchnia, wyżywienie na życzenie, kominek. Dodatkowe atrakcje: boisko do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej, stół pingpongowy, kąpieliska na kilku jeziorach, grill i miejsce na ognisko z żurawiem do grillowania, jazda konna, jazda na osiołku, możliwość połowu ryb, piękne rozległe szlaki rowerowe, kajakowe i piesze. Duży dom, wolnostojący, przy domu sad, ogród, dużo zieleni i kwiatów a wokół lasy i jeziora. Do dyspozycji gości są: osobne, niezależne wejście do pokoi, dwa mieszkania dla niepełnosprawnych, duży taras, w sadzie - drewniana altana, hamak, miejsce na ognisko, otoczone ławkami z dużych drewnianych bali. Duży teren do biegania i gier dla dzieci i nie tylko. Tutaj można w spokoju i ciszy zatrzymać się w czasie. Oferta: 5 pokoi, każdy z łazienką, duża kuchnia, wyżywienie na życzenie, kominek. Doskonała lokalizacja naszego gospodarstwa z dala od miejskiego gwaru, pośród malowniczego krajobrazu, w miłej atmosferze sprzyja organizowaniu spotkań turystycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych gości pozwala nam sądzić, że robimy to profesjonalnie. A fachowość personelu gwarantuje Gościom wysoki poziom świadczonych usług.

Galeria

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

67
87-305 Ciche
woj. kujawsko-pomorskie

http://ciche.pl/