LEMARPOL wózki widłowe wozki widlowe wózki widłowe toyota wózki widłowe Komatsu wózki widłowe Nissan wózki widłowe Mitsubishi wozki widlowe serwis wózków widłowych naprawa wózków widłowych wynajem wózków widłowych Katowice Warszawa mazowieckie

33 870 51 13 | 609-083-506 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. Godziny otwarcia

  Pn 08:00 - 16:00

  Wt 08:00 - 16:00

  Śr 08:00 - 16:00

  Cz 08:00 - 16:00

  Pt 08:00 - 16:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

LEMARPOL wózki widłowe

wozki widlowe

wózki widłowe toyota

wózki widłowe Komatsu

wózki widłowe Nissan

wózki widłowe Mitsubishi

wozki widlowe

serwis wózków widłowych

naprawa wózków widłowych

wynajem wózków widłowych

Katowice

Warszawa

mazowieckie

 1. LEMARPOL wózki widłowe_ wozki widlowe

  Firma„Lemarpol” jest firmą rodzinną wyłącznie z polskim kapitałem, działającą w branży wózków widłowych od 1994 roku, co zaowocowało uzyskaniem mocnej pozycji na rynku. Posiadamy na stanie magazynowym około 300 podnośników, których specyfikację dostosowujemy wg indywidualnych potrzeb klienta. Pracownicy pionu handlowego służą swoją wiedzą w zakresie doboru optymalnego podnośnika. Zapraszamy do wyboru z gamy około 300 nowych i używanych wózków widłowych renomowanych marek.
  Proponujemynowe i używane wózki widłowe czołowych japońskich marek, takich jak: TOYOTA,KOMATSU, NISSAN i inne, jak również elektryczne wózki paletowe produkcji marki BT,PRAMAC i inne.
  Stającsię dealerem renomowanej marki MANITOU firma „Lemarpol” poszerzyła swoją ofertę o nowe maszyny i urządzenia tej marki. 


  Telefon . kom. 609-083-506
  Adres : lemarpol@lemarpol.pl


  LEMARPOL - Wózki Widłowe Sp. z o.o. Największy skład celny w Polsce - 350 wózków na stanie.  Nasza działalność rozpoczęła się w 1994r. Dziś posiadamy znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów, takich jak 
  - Manitou
  - Toyota
  - Nissan
  - Komatsu
  - Mitsubishi
  - Yale
  - Hyster i inne


  Niewątpliwy sukces na polskim rynku osiągnęliśmy dzięki elastyczności sprzedaży szerokiej ofercie wózków widłowych.


  Oferujemy wózki z napędem:  • benzynowym,

  • gazowym,

  • benzynowo-gazowym,

  • diesel

  • i elektrycznym.


  Około 30% sprzedaży to wózki nowe, pozostałe to maszyny używane.

   

  Posiadamy zakład remontowo-naprawczy, gdzie przeprowadzane są remonty wózków widłowych. Zakres od niewielkich bieżących napraw do remontów kapitalnych, w tym również remontów silników.

   

  Wyremontowany sprzęt jest oferowany klientowi do sprzedaży. Każda maszyna po remoncie posiada kartę gwarancyjną ważną nawet przez okres 24 miesięcy.

   

  Poszczególni pracownicy zaplecza warsztatowo-naprawczego oraz obsługi serwisowej zostali kompleksowo przeszkoleni przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego, w następstwie czego uzyskali uprawnienia konserwatorskie UDT, co stawia firmę w czołówce dystrybutorów wózków widłowych na terenie Polski w zakresie spełniania wymogów Unii Europejskiej. Dzięki temu, firma Lemarpol stała się od 2003r. dealerem firmy KOMATSU, której wózki widłowe cieszą się coraz większym powodzeniem i osiągają coraz większy procent udziału w rynku krajowym.

   

  Nasza oferta obejmuje również sprzedaż części zamiennych do wszelkiego typu wózków widłowych, dzięki czemu nie ma problemu z usługami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi.

   

  Posiadamy największy, co do ilości posiadanych maszyn skład celny wózków widłowych, wózków paletowych ręcznych oraz części zamiennych, co pozwala szybko i sprawnie reagować na potrzeby klientów.

   

  Firma zatrudnia handlowców /sprzedawców/ którzy swoją działalnością obejmują teren całego kraju. Dystrybucja prowadzona jest przez kilka oddziałów Spółki. Zamiarem Zarządu Spółki jest rozbudowa pionu handlowego, tym także zwiększenie ilości oddziałów celem zagęszczania sieci dystrybucji wózków widłowych.


  Firma rozwija również coraz większą sprzedaż eksportową.


  !!!ZAPRASZAMY!!!

   

  Serwis techniczny 24 h : 0-667 666-053, @->przemek@lemarpol.pl

Galeria

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

ul.Staszica 21
32-640 Zator
woj. mazowieckie

http://www.lemarpol.eu