Ręcznie robione dekoracje wielkanocne

508 802 154 |

 1. Ręcznie robione dekoracje wielkanocne

  Ręcznie robione dekoracje wielkanocne  Rekomendacja: 5 na 5 Popularność: 45 Opinie: 1

Ręcznie robione dekoracje wielkanocne 1. W naszym kraju wytwarza się szeroką gamę ozdób wielkanocnych, które sprawdzą się doskonale na przykład na świątecznym stole, w koszyczku czy na meblach. To sprawdzony sposób na to, by wprowadzić do domu niepowtarzalną atmosferę, którą kojarzymy ze świętami Wielkiej Nocy. Możemy jako kraj pochwalić się dużym wyborem wyjątkowych dekoracji, a zróżnicowanie produktów sprawia, że każdy może znaleźć idealne ozdoby wielkanocne do swojego domu. Sprawdź, dlaczego warto je wybrać!


  Ręcznie robione dekoracje wielkanocne

  Ozdoby wielkanocne w Polsce często wytwarzane są z wykorzystaniem tradycyjnych metod. Często są to świąteczne dekoracje szklane w postaci jajek czy figurek, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem od wielu lat. Do ich powstania potrzebna jest zespołowa praca mistrzów w swoim fachu. Choć metody te są doskonalone od wielu lat, a każdy producent ma swoje tajniki czyniące pracę bardziej efektywną, techniki te są stare i ich korzenie tkwią w znacznie dawniejszych czasach. Fabryki inspirują się także ludowym wzornictwem, na przykład sposobami, jakimi dawniej zdobiono pisanki i przygotowywano mieszkania czy stół na ten szczególny czas.
  Tak wygląda to na przykład w fabryce Szkło-Dekor, która od ponad siedemdziesięciu lat tworzy niepowtarzalne wielkanocne dekoracje na rynek polski i zagraniczny. Szklane ozdoby na Święta Wielkanocne wydmuchuje się ze szklanych, rozgrzanych rurek, następnie srebrzy od zewnątrz, by nadać im lustrzaną powierzchnię, a później dekoruje ręcznie przy użyciu specjalnych farb, brokatów, koralików, cekinów i innych dodatków. Sklep firmowy Szkło-Dekor w Piotrkowie Trybunalskim jest pełny niezwykłych dekoracji, z których pomocą przystrojenie stołu wielkanocnego czy mebli staje się wyjątkowo proste. Są to między innymi bombki w kształcie jajka-pisanki do zwieszenia na drzewku wielkanocnym czy figurki przedstawiające znane motywy takie jak kurczaczki, zajączki czy kwiaty, z którymi kojarzymy Wielkanoc.  Wysoka jakość i trwałość

  Ozdoby wielkanocne polskiej produkcji cechują się wysoką trwałością. Zazwyczaj są to produkty rzemieślnicze, których ogromnym atutem jest nie tylko cena pozbawiona kosztów długiego transportu i opłat celnych, ale także jakość. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia, skazy czy kiepskie materiały, przez które dekoracje wielkanocne masowej produkcji szybko tracą swój wyraz. Nasze wielkanocne ozdoby, zwłaszcza te szklane i dekorowane ręcznie, zachowują trwałość przez wiele lat. Wielu z nas w swoich domach ma produkty, które odziedziczyliśmy po rodzicach czy dziadkach, a które nadal prezentują się fantastycznie. Warto decydować się właśnie na takie dekoracje.
  Rośnie popularność produktów wykonywanych z wykorzystaniem rzemieślniczych, tradycyjnych metod. Wynika to przede wszystkim z ich jakości, ale też duszy, którą posiadają między innymi tego rodzaju ozdoby świąteczne. W przeciwieństwie do dekoracji na Wielkanoc tworzonych w wielkich fabrykach, nasze polskie małe dzieła sztuki cechują się trwałością i wprowadzają niepowtarzalną atmosferę, która łączy tradycję z nowoczesnością.

  Szeroki wybór ozdób na czas Świąt Wielkanocnych

  Wybór ozdób na wielkanocny czas jest niezwykle szeroki. Niektóre wytwarzamy samodzielnie w domu, jak na przykład dekorujemy jajka i tworzymy wyjątkowe pisanki, konstruujemy stroiki czy drzewka wielkanocne. Inne drobiazgi na czas Świąt możemy kupić w polskich sklepach. Z ich pomocą z łatwością udekorujesz stół wielkanocny, stworzysz piękne stroiki czy przygotujesz mieszkanie na wizyty bliskich i przyjaciół. Niektóre wzory są bardziej minimalistyczne i stanowią odzwierciedlenie bieżących trendów, inne zawierają motywy, które nigdy nie wychodzą z domu i zawsze są w dobrym guście. To sprawia, że każdy może znaleźć ozdoby idealne dla siebie.
  Na sam koniec warto podkreślić jeszcze, że wybierając polskie ozdoby wielkanocne wspierasz polski biznes. Coraz więcej z nas zwraca na to uwagę podczas zakupów. Przekłada się to na dobrobyt nas wszystkich. Czy nie warto więc postawić na polskie, misternie wykonane produkty, którymi ozdobisz swój dom na czas Wielkiej Nocy?

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

'

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

ul. 1-go Maja 21
97-300 Piotrków Trybunalski
woj. łódzkie