Smartband

Czym jest smartband

Co mierzy smartband

Twój osobisty motywator

|

INTELIGENTNA OPASKA

 1. Smartband_Czym jest smartband_Co mierzy smartband_Twój osobisty motywator

  Smartband


  Czym jest smartband


  Co mierzy smartband


  Twój osobisty motywator  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 2723 Opinie: 1INTELIGENTNA OPASKA


Dlaczego smartband to uniwersalny pomysł na prezent?
 1. Urodziny bliskiej osoby zbliżają się wielkimi krokami? Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent mikołajkowy? Jeśli beneficjentem jest entuzjasta sportu i aktywnego stylu życia oraz nowoczesnych rozwiązań - przekonaj się sam, dlaczego smartband to ciekawa propozycja. Sprawdzi się jako upominek dla każdej osoby, która lubi korzystać z modnych gadżetów. Jest to jednak nie tylko zwykłe akcesorium, ale i przydatne urządzenie, które pozwoli monitorować kilka istotnych parametrów. Skoro o tym mowa - jeśli zastanawiasz się co mierzy smartband - wyjaśniamy poniżej!


  Czym jest smartband?

  To słowo pochodzi od fuzji dwóch angielskich słów - smart (mądry) i band (opaska). Nietrudno zatem się domyślić, że jest to inteligentna opaska na rękę - jest ona dedykowana osobom aktywnym, które na co dzień uprawiają sport. To szczególnie przydatne rowerzystom i sympatykom joggingu. Najczęściej występuje w postaci lekkiej, silikonowej opaski, która przylega do ciała. Różnorodne propozycje można znaleźć np. tutaj: https://www.morele.net/kategoria/smartbandy-1291/.


  Co mierzy smartband?

  Główne funkcje inteligentnych opasek, które docenią osoby aktywnie prowadzące sport to:
  - pulsometr, który śledzi pracę serca. Kontrolowanie tętna przy treningu ma ogromne znaczenie! Przy zakupie takiej inteligentnej opaski warto zwrócić uwagę na to, czy jest ona wyposażona w tę funkcjonalność. Jest bowiem niezwykle przydatna podczas układania treningu - dostosowanie go do wydajności swojego organizmu i kondycji pozwoli opracować plan skrojony na miarę, który co najważniejsze będzie też w pełni bezpieczny!

  - monitorowanie dziennej aktywności, w tym także czasu przeznaczonego na sen. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia łagodne wybudzenie ze snu - w ustawieniach wystarczy wprowadzić godzinę, o której smartband ma zacząć wibrować. Stanowi to alternatywę wobec dobrze znanych, tradycyjnych budzików - ich drażniący sygnał może tylko spowodować rozdrażnienie już na samym starcie dnia!

  - akcelerator pozwala mierzyć liczbę wykonanych kroków - to z kolei umożliwia oszacowanie przebytego dystansu i spalonych kalorii. Możliwość śledzenia postępów jest budująca i działa motywująco do dalszej pracy. Ma to szczególne znaczenie już na samym początku treningów, kiedy z dnia na dzień twarde dane świadczą o poprawie kondycji.

  Twój osobisty motywator

  Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zakupem inteligentnej opaski dla siebie czy bliskiej Ci osoby, która jest sportowym zapaleńcem lub dopiero zaczyna przygodę z aktywnością ruchową - smartband sprawdzi się w każdym z tych przypadków. Szerokie spektrum zastosowań tego gadżetu sprawi, że już po krótkim czasie noszenia może się ono stać nieodzownym akcesorium takim jak obecnie smartfon.

Smartband Czym jest smartband Co mierzy smartband Twój osobisty motywator

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

'

Napisz do nas - MORELE.NET


Adres

Fabryczna 20A
31-553 Kraków
woj. małopolskie