Kalki termotransferowe Folia stretch Drukowane wszywki odzieżowe

+48 693 828 406 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. Kalki termotransferowe_Folia stretch_Drukowane wszywki odzieżowe

  Kalki termotransferowe

  Folia stretch

  Drukowane wszywki odzieżowe  Rekomendacja: 5 na 5 Popularność: 45 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 08:00 - 16:00

  Wt 08:00 - 16:00

  Śr 08:00 - 16:00

  Cz 08:00 - 16:00

  Pt 08:00 - 16:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

Kalki termotransferowe

Folia stretch

Drukowane wszywki odzieżowe

 1. Kalki termotransferowe__Folia stretch

  Codziennie spotykamy się z dziesiątkami produktów, które są w coś zapakowane lub odpowiednio oznaczone etykietami i metkami. To z nich można dowiedzieć się najważniejszych informacji o produkcie, jego składzie i przeznaczeniu. Rzadko jednak zastanawiamy się jak przebiega produkcja opakowań, etykiet i metek. Teraz odkrywamy tajemnicę!
   
  1.    Kalki termotransferowe, żywiczne, woskowe czy krawędziowe?
  2.    Folia stretch
  3.    Drukowane wszywki odzieżowe
   
  Do produkcji opakowań lub metek wykorzystywane są zaawansowane metody nadruków. Do najpopularniejszych należą kalki termotransferowe, które zapewniają możliwość szybkiego nanoszenia nadruków na etykiety bez utraty ich jakości i trwałości.


  Kalki termotransferowe, żywiczne, woskowe czy krawędziowe?
   
  Aby stworzyć wytrzymałą i funkcjonalną etykietę, należy odpowiednio dobrać m.in. rodzaj wykorzystywanej kalki do posiadanej drukarki. Kalki termotransferowe z https://lagraf.com.pl/ uważane są za uniwersalny wybór, jednak oprócz nich można zdecydować się również na inny rodzaj kalki, dostosowany do wymagań określonego produktu. Popularne są również kalki woskowe, dzięki którym powstają papierowe etykiety booklet lub kody kreskowe. Wszywki i metki odzieżowe oraz wszywki drukowane, które narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych lub uszkodzenia, wykonuje się z wykorzystaniem kalek żywicznych. Wszędzie tam, gdzie ważna jest jednocześnie ostrość wydruku i duża ilość etykiet, sprawdzą się kalki krawędziowe.
   
  Folia stretch
   
  Przygotowane jedną z powyższych metod opakowania można dodatkowo zabezpieczyć, np. na czas transportu, lub stworzyć z nich wielopaki. Do ich łączenia często wykorzystywana jest folia stretch - wytrzymała i elastyczna, transparentna lub czarna, nadaje się zarówno do pakowania pojedynczych towarów, jak i owijania palet z gotowymi produktami.
   
  Drukowane wszywki odzieżowe
   
  O ile produkcja opakowań kartonowych lub zadruk etykiet jest stosunkowo prosty, o tyle wszywki odzieżowe wymagają nieco więcej przygotowania. Wykonuje się je często jedną z trzech metod: sublimacyjną, hot-stampingową i termotransferową. Pierwsza metoda pozwala na uzyskanie metki lub wszywki w pełnej gamie kolorów, druga daje możliwość wyprodukowania nadruków w kilku kolorach, natomiast ostatnia pozwala na stworzenie prostych i tanich metek - szybko i w dużej ilości.
   
  Na uwagę zasługują również wszywki żakardowe, stosowane zazwyczaj na odzieży ekskluzywnej. Dzięki zastosowaniu techniki satyny i metody warstwowej, można otrzymać błyszczącą wszywkę wysokiej jakości, na której umieszczone zostało logo z odwzorowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów.


Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

ul. Techników 1C
55-220 Jelcz Laskowice
woj. dolnośląskie

https://lagraf.com.pl/