spedycja lotnicza transport lotniczy cargo transport drogowy transport kolejowy agencja celna Warszawa Lotnisko

+48222582633 | +48606712927 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. spedycja lotnicza_transport lotniczy cargo_transport drogowy_transport kolejowy_agencja celna Wa

  spedycja lotnicza

  transport lotniczy cargo

  transport drogowy

  transport kolejowy

  agencja celna Warszawa Lotnisko  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 1800 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 08:00 - 1700

  Wt 08:00 - 1700

  Śr 08:00 - 1700

  Cz 08:00 - 1700

  Pt 08:00 - 1700

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

spedycja lotnicza

transport lotniczy cargo

transport drogowy

transport kolejowy

agencja celna Warszawa Lotnisko

 1. spedycja lotnicza__transport lotniczy cargo

  AMG Cargo Logistics to firma spedycyjna specjalizująca się w transporcie lotniczym cargo ale poza tym obsługujemy także transport morski, transport kolejowy oraz transport drogowy. Możemy zapewnić też logistykę magazynową, odprawy celne w całej Polsce oraz odprawy fiskalne poza granicami kraju. Specjaliści w spedycji lotniczej, to właśnie zespół AMG Cargo Logistics.


  AMG Cargo Logistics to kompetentna obsługa zagwarantowana przez wysoko wykwalifikowany zespół ludzi, którzy swoją praktykę uzyskali pracując w międzynarodowych koncernach logistycznych. Stawiamy sobie za cel obsługę na najwyższym poziome obecnych i przyszłych klientów.
  Kładziemy nacisk na partnerskie i rzetelne podejście do klienta, poprzez kontakt personalny oraz właściwy dostęp do informacji.
  Równocześnie staramy się ograniczyć procedury związane ze spedycją przesyłek do niezbędnych, określonych dobrymi praktykami i znajomością prawa, tak aby maksymalnie ochronić interes klienta.


  Podstawowe usługi z zakresu obsługi FRACHTU LOTNICZEGO:                                        Prosimy o kontakt
  •     przesyłki ekspresowe i terminowe, w tym AOG w sytemie 24/7,
  •     przesyłki kurierskie oraz hand carry (jako bagaż podręczny),
  •     dostawy do drzwi klienta (door-to-door),
  •     przesyłki typu CAD, L/C,
  •     przesyłki niebezpieczne typu DGR,
  •     urządzenia i sprzęt podlegający naprawie - RMA,
  •     mienie osobiste oraz przesiedleńcze,
  •     przesyłki wartościowe typu VAL czy VUL,
  •     towary z przeznaczeniem na targi, prezentacje i wystawy,
  •     czartery samolotów,
  •     ubezpieczenie cargo.

  Główne usługi w zakresie organizacji i obsługi PRZESYŁEK MORSKICH:
  •     obsługa pełnych kontenerów FCL z portu morskiego w Gdyni lub poprzez porty europejskie przy współpracy z renomowanymi armatorami,
  •     ekspedycja i dystrybucja przesyłek drobnicowych typu LCL przy pomocy uznanych konsolidatorów oraz globalnej sieci agentów,
  •     organizacja i doradztwo w zakresie wysyłek materiałów niebezpiecznych i/oraz latwo psujacych się,
  •     ładunki typu HC oraz ponadgabarytowe - liniami regularnymi oraz czarterowymi,
  •     ubezpieczenie cargo i frachtu na zasadach określonych w klazulach ICC,
  •     zabezpieczenie należności poprzez obsługę transakcji CAD i L/C


  Krótka specyfika TRANSPORTU KOLEJOWEGO.

  Wzrost kosztów paliwa oraz proekologicznego nastawienia przedsiębiorstw wymusza rozwój transportu kolejowego w naszym kraju, co z kolei sprzyja wyborowi tej formy przewozu przez liczne firmy. Coraz więcej firm chętnie decyduje się na taką formę przewozu, ponieważ jest w niewielkim stopniu zależna od warunków atmosferycznych czy panujących na drodze. Wybór tego rozwiązania często pozwala też obniżyć koszty transportu, minimalizuje ryzyko wypadku oraz pozwala na precyzyjne planowanie logistyczne przewozu ładunków nawet na bardzo długich trasach jak na przykład z Chin do Europy.

  Oferujemy transport FCL oraz LCL podobnie jak w przypadku transportu morskiego.

  TRANSPORT DROGOWY:
  W całej Europie.
  Współpracując z godnymi zaufania przewoźnikami posiadającymi bogato wyposażony tabor pojazdów oraz dzięki własnej flocie pojazdów prowadzimy spedycję całopojazdową (FTL) oraz drobnicową (LTL). Realizujemy zlecenia importu i eksportu każdego rodzaju towarów, proponując Klientowi najkorzystniejsze warunki przewozu.

  Specjalizujemy się w obsłudze przesyłek drogowych expresowych wymagających specjalnej uwagi i najlepszego serwisu. Dzięki wieloletniej współpracy z przewoźnikami z całej Europy mamy kontakty do najlepszych, zaufanych firm przewozowych dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszy serwis dostaw drogowych w konkurencyjnych cenach.


  Transport lotniczy stanowi przeważającą dziedzinę naszej działalności. Obsługujemy przesyłki z/do największego w Polsce Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nasi reprezentanci są dostępni zawsze na Terminalu Cargo, co ułatwia bieżącą obsługę celno-spedycyjną. Środkowa lokalizacja nie zmniejsza naszych możliwości. W przypadku wszystkich przesyłek jesteśmy zorganizowani odebrać ją w każdym miejscu w Polsce, a następnie dostarczyć ją do głównych hubów europejskich, które potem wysyłane są w dużej mierze bezpośrednim rejsem do portu przeznaczenia. W lokalnych portach możemy obsłużyć małe i wielkie przesyłki kierując się założeniem ekonomicznym i terminowością dostaw. Jeżeli chodzi o przesyłki importowe obniżamy koszty transportu dzięki konsolidacjom oraz transportem multimodalnym. Odprawa fiskalna lub procedura tranzytu w hubach we Frankfurcie czy Wiedniu nie jest dla nas trudnością i blokadą. Współpracując z nami przekonają się Państwo o korzyściach płynących z takich form procedur celnych.
  Transport morski oprócz transportu lotniczego, stanowi dla nas istotny rodzaj transportu towarów. Obsługa frachtów morskich jest przeprowadzana przez naszego reprezentanta z siedzibą na terenie Terminalu Portu Morskiego w Gdyni. Obsługa celna na tym obszarze stanowi dla nas zaletę i nie ogranicza w żaden sposób naszego zasięgu operacyjnego.
  Odprawę celną możemy przygotować również w największych europejskich portach morskich: w Hamburgu czy Rotterdamie.
  Nasza firma organizuje transport drogowy w całej Europie. Współdziałając z zaufanymi przewoźnikami, którzy dysonują bogato wyposażonym taborem pojazdów oraz dzięki osobistej flocie pojazdów jesteśmy w stanie prowadzić spedycję cało-pojazdową (FTL) oraz drobnicową (LTL). Proponując klientowi najkorzystniejsze warunki przewozu realizujemy zlecenia importu i eksportu wszystkich rodzajów towarów. Naszą dziedziną są przesyłki drogowe ekspresowe wymagające szczególnej uwagi i najlepszej obsługi. Wieloletnia współpraca z przewoźnikami z całej Europy pozwala nam zagwarantować najlepszy serwis dostaw drogowych w konkurencyjnych cenach.
  Większość proekologicznych przedsiębiorstw dużo częściej decyduje się na wysyłkę produktów transportem kolejowym ponieważ jest niezależna od warunków atmosferycznych czy panujących na drodze. Takie rozwiązanie często niesie za sobą obniżenie kosztów transportu, ograniczenie ryzyka wypadku oraz pozwala na skrupulatne planowanie logistyczne przewozu ładunków. Oferujemy usługę transportu kolejowego w wykorzystaniem kolei transsyberyjskiej w relacji Chiny-Europa.
  Dostawy ekspresowe OBC czyli  tzw. "kurier na pokładzie" to najszybsza i najbezpieczniejsza forma transportu niewielkich przesyłek. Zapewniamy dostawy na czas, ponieważ przesyłki są monitorowane oraz informację o postępach w transporcie są dostępne na każdym etapie podróży. Serwis OBC gwarantuje spokój i pewność o swoją przesyłkę.
  Na życzenie klientów ubezpieczamy obsługiwane przez nas przesyłki. Ubezpieczenie CARGO zapewnia opiekę przewożonego ładunku od chwili opuszczania miejsca nadania do momentu przeznaczenia w tym podczas załadunków, rozładunków i składowania. OC Spedytora lub OC Przewoźnika zabezpieczają towar tylko do szkód powstałych z winy spedytora lub przewoźnika. Ubezpieczenie OC nie zapewnia wystarczającej ochrony ponieważ nie obejmuje wszystkich zdarzeń losowych wynikających z kradzieży, awarii wspólnej oraz naturalnych właściwości towaru.

Galeria

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

Sabały 60
02-174 Warszawa
woj. mazowieckie

https://www.amg-cargo.com