Lodówka do zabudowy

Lodówka ukryta w meblach

Chłodziarka ukryta w meblach

Chłodziarka do zabudowy

|

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. Godziny otwarcia

  Pn 08:00 - 20:00

  Wt 08:00 - 20:00

  Śr 08:00 - 20:00

  Cz 08:00 - 20:00

  Pt 08:00 - 20:00

  Sb 08:00 - 17:00

  Nd 00:00 -Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
 1. Lodówka do zabudowy_ Lodówka ukryta w meblach

  Lodówka do zabudowy. Nowoczesność w każdym domu


  Zabudowana lodówka potrafi wnieść nowość, a także świeżość do naszej kuchni. Najpierw jednak musimy wybrać odpowiednie miejsce oraz sprzęt i połączyć jedno z drugim nowoczesnością.

  Czasy, kiedy chłodziarka traktowana była wyłącznie jako urządzenie do przechowywania żywności, bezpowrotnie minęły. Obecnie lodówka to także element wystroju. Ma podkreślać charakter wnętrza i być z nim kompatybilna. W nowy trend bardzo dobrze wpisuje się lodówka do zabudowy. Kiedy umiejętnie zorganizujemy dla niej przestrzeń, bez wątpienia uda się jeszcze bardziej pokazać, jak jest nowoczesna.

  Lodówka do zabudowy. Urządzenie na miarę czasów

  Nierozerwalnie z nowoczesnością związana jest jakość, więc lodówka do zabudowy powinna być solidnie wykonana i mieć wiele dodatkowych, praktycznych funkcji. Jedną z nowych opcji jest system otwierania bezuchwytowego. Drzwi lodówki otwieramy jedynie lekkim naciśnięciem na front.


  Przyda się też system Strefa CoolSelect Plus, który umożliwia przechowywanie różnych artykułów spożywczych w optymalnej dla nich temperaturze, dzięki czemu wszystko jest świeże i świetnie smakuje. Możemy wykorzystać tę strefę jako zamrażalnik (od -23 do -15 st. C) lub za jednym dotknięciem zamienić zamrażalnik w jedną z komór, w której utrzymuje się ustalona temperatura: 2 st. C (tryb chłodziarki), -1 st. C (schładzanie), -5 st. C (lekkie zamrażanie).

  Fajnymi i pomysłowymi rozwiązaniami są też pojemnik Take-out Tray, półka Easy Slide oraz szuflada Fresh Zone. W pierwszym przypadku można łatwo wkładać i wyjmować ulubione oraz często używane artykuły spożywcze. Pojemnik Take-out Tray posłuży nam jako szuflada. Ale może być też wyjęty w całości. Na dodatek jest przezroczysty, więc dobrze widzimy, co się w nim znajduje. Natomiast półka Easy Slide pozwala na przechowywanie, układanie i wyjmowanie zamrożonych produktów. Wszystko odbywa się szybko i łatwo, bowiem mamy bezproblemowy dostęp do rzeczy, które znajdują się z tyłu i w rogach. Zaś szuflada Fresh Zone utrzymuje optymalną temperaturę, najlepszą do przechowywania mięsa i ryb. Dzięki temu żywność jest dłużej świeża, ma właściwy smak i konsystencję.

  Lodówka ukryta w meblach. To trzeba wiedzieć

  Poza tym trzeba mieć świadomość, że nie każda szafka kuchenna sprawdzi się jako miejsce montażu lodówki. Podstawowym warunkiem jest zapewnienie odpowiedniego przepływu powietrza. Dlatego też mebel musi być wyposażony w kratkę wentylacyjną i specjalne cokoły. Lodówka do zabudowy powinna też znajdować się w sąsiedztwie gniazdka elektrycznego z uziemieniem. Absolutnie nie wolno chłodziarki instalować bezpośrednio obok kuchenki lub kaloryfera. Stały dostęp ciepła zwiększy zużycie energii i może doprowadzić do awarii, a nawet pożaru. Bezpieczeństwo to podstawa.

  Chłodziarka może być ukryta z wykorzystaniem pasujących, wykończonych na wysoki połysk frontów. Ładnie prezentują się szczególnie te o lustrzanej powierzchni. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskamy nowoczesny styl.


Lodówka do zabudowy

Galeria

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nina 2018-09-16, (89-71-200-242.dynamic.chello.pl, 89.71.200.242)

  Chcę i muszę to mieć !:)


Dojazd do nas

Kontakt

'

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

Postępu 14
02-676 Warszawa
woj. mazowieckie

https://www.samsung.com/pl/