Jesteś na Dekoratorstwo, wystrój wnętrz

Pracownia architektury Wojtek Wiszniewski

Projekty budowlane: nowoczesne domy mieszkalne, przebudowy i nadbudowy budynków mieszkalnych, usługowych, biurowych i aranżacja wnętrz. Przebudowa budynków: z lat 60-90 XX w, kamienic w obszarze "pomnika historii" Krakowa. Warunki Zabudowy, projekty zagospodarowania terenu, adaptacje projektów z katalogu, remonty, projekty instalacyjne i kosztorysy oraz wydzielenia samodzielności lokali. Oferta dla firm spółdzielni mieszkaniowych , klientów indywidualnych.

http://www.pracarchww.krakow.pl

Więcej informacji

3iD

Oferta niebawem

Więcej informacji

sprojekt

Jesteśmy firmą, która jako samodzielny podmiot, projektuje dla Państwa wnętrza już od 5 lat. Oprócz projektowania wnętrz zajmujemy się też nadzorem prac miejscu budowy, oraz oferujemy swoją pomoc w doborze i kupnie mebli, płytek, farb, itp. Każdy projekt, jeśli jest poprawnie wykonany daje satysfakcję ze swojej pracy projektantowi, ale przede wszystkim zadowolenie i spełnienie naszym Inwestorom. Nasze projekty są wykonywane indywidualnie pod konkretnego użytkownika mieszkania

http://

Więcej informacji

LOTOS-GARDEN Architektura Krajobrazu

Firma LOTOS-GARDEN Architektura Krajobrazu zajmuje się projektowaniem i realizacją zieleni zewnętrznej oraz we wnętrzach, inwentaryzacjami dendrologicznymi.Swoja ofertęposzerzyliśmy o florystykę .

Więcej informacji

GALERIA DOMÓW Projekty Domów

Projektowanie i sprzedaż projektów domów jednorodzinnych - funkcjonalnych i tanich w budowie. Wieloletnie doświadczenie w branży.

http://www.galeriadomow.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl