4 Języki obce Szkoły policealne i pomaturalne Uczelnie wyższe Szkoły podstawowe i gimnazja Kursy i szkolenia Kursy nauki jazdy Biznesowe kursy i szkolenia ogłoszenia. Strona 4

Jesteś na Obiekty konferencyjne, szkoleniowe

MOTO-BHP Zakład Konsultingowo - Szkoleniowy

Zajmujemy się szkoleniami BHP , P-poż, nadzorem firm pod kątem spełnienia wymagań BHP i P-poż, doradzamy w zakresie BHP ,P-poz. Nadzór nad środkami transportu samochodowego.

http://www.bemos.pl

Więcej informacji

Biuro Organizacji Szkoleń Top-Arte

kursy i szkolenia na terenie całej polski, sprzedaż książek, podręczników

http://www.top-arte.pl

Więcej informacji

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Dostępne kierunki na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu: malarstworzeźbagrafika warsztatowaprojektowanie graficznearchitektura wnętrzscenografiawzornictwoprojektowanie meblasztuka projektowania krajobrazuarchitektura i urbanistykaedukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznychfotografiaanimacjaintermedia

http://www.uap.edu.pl

Więcej informacji

Biuro Handlowo-Usługowe LEDOR

Usługi w zakresie BHP: szkolenia, kompleksowa obsługa firm, dokumentacja ryzyka zawodowego, dokumentacja, szkolenia w Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego).

http://www.republika.pl/ledor

Więcej informacji

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego Szkolen...

Szkolenia i kursy obsługi kasy, komputera; kursy operatora kombajnu, ładowacza, wózków widłowych; kurs spawania; na instruktora praktycznej nauki zawodu; kursy kroju i szycia, palacza, mistrza w zawodzie sprzedawcy. Zajęcia są starannie przygotowane i ciekawie prowadzone.

http://rckpiu.edu.pl/jola/rckpiu

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl