Jesteś na Kliniki, przychodnie, ośrodki zdrowia - prywatne

Hospicjum Królowej Apostołów

opieka hospicyjna medyczna, duchowa, psychologiczna, socjalna/,hospicjum dla dzieci, młodocianych i dorosłych ,opieka dla rodzin i osieroconych dzieci

http://www.hospicjum.radom.pl

Więcej informacji

Suplementy CaliVita

Nazwa Witamina C Lewoskrętna jest nieco niefortunna ale tak właśnie wiele osób nazywa Całkowicie Naturalną witaminę C. Czy wiesz że... Organizm człowieka nie potrafi samodzielnie wytwarzać witaminy C ani jej magazynować, a jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Musisz ją dostarczać ze źródeł zewnętrznych w postaci suplementu diety, ponieważ w dzisiejszym pożywieniu jej ilości są znikome . Produkt jaki chcę Ci zaproponować jes

http://www.sklep.zdrowe.com.pl

Więcej informacji

Sok Noni niepasteryzowany, Witaminy naturalne, suplemen...

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naturalnych produktów dla zdrowia Firmy Cali Vita International, które spełniają wymogi każdego człowieka żyjącego w XXI wieku. Cali VitaInternational to światowy lider promocji zdrowia.

Produkty cali vita i suplementy diety są produkowane na bazie naturalnych składników wg. najbardziej nowoczesnych osiągnięć naukowych, rygorystycznych norm i spełniają wymogi FDA i GMP – to niesamowite.

http://www.sklep-witaminy.pl

Więcej informacji

K.B.E.I. ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE

Bezpośredni dystrybutor artykułów ortopedycznych i rehabilitacyjnych markowych producentów Kupujesz od bezpośredniego dystrybutora, w najlepszej cenie, od specjalisty w dziedzinie rehabilitacji, który potrafi doradzić mając wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji Sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, których jakość i skuteczność sami sprawdziliśmy w szeregu terapii Zaopatrujemy hurtownie i sklepy ortopedyczne i rehabilitacyjne w całej Polsce Oferuje

http://

Więcej informacji

Zagocka Ewa Pracownia Andrologiczna Diagnostyka Laborat...

Kompleksowa diagnostyka niepłodności męskiej: badanie nasienia zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), badanie bakteriologiczne nasienia, badanie w kierunku Chlamydii Trachomatis, wykrywanie przeciwciał przeciwplemnikowych, preparatyka nasienia.

http://www.andrologia-wroclaw.pl/

Więcej informacji

Arnika - Marzena Hetman

Opatrunki, leki, zioła o.Klimuszko, o.Grzegorza, Dary Natury - ekologiczne przyprawy i zioła, mieszanki do nalewek, Olimp, żywność bezglutenowa i bezcukrowa, kosmetyki (Lavera, Rilastil, Oriflame)

http://www.arnika.anonser.pl

Więcej informacji

Atszapstan

Wykrywamy promieniowanie ziemskie niszczące zdrowie w Twoim mieszkaniu, na działce i w pracy za pomocą przesłanego do nas planu swojego mieszkania. Nowością naszej firmy są urządzenia-odpromienniki samochodowe, które zabezpieczają kierowcę przed wypadkami, wzmacniając jego świadomość i refleks.

http://atszapstan.republika.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl