2 Inne ogloszenia. Strona 2

Jesteś na Materiały i surowce

Abal zespół muzyczny

Zespół weselny muzyczny orkiestra kapela na wesele super wodzirej Wrocław Świdnica Oława Trzebnica Oleśnica Środa Legnica Kobierzyce Gniechowice Kąty Oborniki Brzeg Sobótka Jordanów Sulistrowiczki Jelcz Strzelin Łagiewniki Milicz Sułów Żórawina Bielany Mietków Syców Bardo Wiązów Bielawa Dzierżoniów Grodków Jawor Książ Lubin Niemcza Świebodzice Twardogóra Wałbrzych Wołów Ząbkowice Ziębice Żmigród Nysa Otmuchów Paczków Bolesławiec Polkowice Prochowice Rawicz Str

Więcej informacji

Serwis Agd

Naszą specjalnością jest naprawa pralek, naprawa zmywarek, oraz wszelkiego typu sprzętu AGd. Dojeżdzamy do klienta i naprawiamy sprzęt na miejscu już od 40 zł. Naprawa lodówek, piekarniki gazowe oraz elektryczne to również nasza główna usługa którą wykonujemy. Mamy ekspresowe terminy napraw. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (71) 723 72 24 Dojeżdżamy na obszarze Wrocław i okoliczne miejscowości.

Więcej informacji

CEdomu

NASZE USŁUGI: świadectwa charakterystyki energetycznej wszelkiego rodzaju budynków, audyty energetyczne i remontowe, badania termowizyjne budynków instalacji i urządzeń projektowe charakterystyki energetyczne do projektów budowlanych, GWARANTUJEMY WYSOKI POZIOM USŁUG TERMINOWOŚĆ ORAZ PROFESJONALIZM ZA KONKURENCYJNĄ CENĘ Oferta nasza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych oszczędzaniem energii w trakcie użytkowania budynku.

Więcej informacji

Kancelaria Precium Odszkodowania

Uległeś wypadkowi? Poszkodowani trafiają do nas. Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania zarówno na etapie polubownym jak i w postępowaniu przed sądem. Wspieramy poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie jak również ofiary błędów medycznych i zaniedbań obowiązków. Prowadzimy postępowania odszkodowawcze na terenie całej Polski oraz sprawy wypadków komunikacyjnych mających miejsce na terenie krajów UE. Większość poszkodowan

Więcej informacji

GEO-STAR

Nasze biuro znajduje się w Pabianicach przy ul. Kościuszki 8, wykonujemy wszelkie prace geodezyjne, zapewniamy terminowość i przystępne ceny.

Więcej informacji

Odlewnia Ritter Michał Ritter

Grawerowanie i frezowaniem 2D, 2,5D i 3D w mosiądzu, miedzi, aluminium, drewnie, laminatach grawerskich oraz pleksi. grawerowania pulpitów sterowniczych, tabliczek znamionowych, tabliczek okolicznościowych, szyldów reklamowych i wielu innych!

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl