Jesteś na Ekologia

REC Łukasz Kaliciński

Utylizacja i recykling komputerów, monitorów, drukarek i innego sprzętu elektronicznego. Skup procesorów, płytek drukowanych, napędów, całych jednostek itp.

http://www.ekozbiorka.pl

Więcej informacji

Ekomaks Paweł Stwora

Firma zajmuje się sprzedażą sorbentów. W ofercie między innymi sorbenty sypkie, rękawy sorpcyjne, maty sorpcyjne, wanny wychwytowe, apteczki ekologiczne.

http://www.ekomaks.com.pl

Więcej informacji

Ekomeritum

Badania ukierunkowane na dbałość o środowisko, jakie świadczy zespół specjalistów z ekomeritum.pl odznacza zróżnicowanie, kompetencja jak i atrakcyjna kwota. Szeroka paleta badań oraz dokumentów jakie realizuje gwarantuje klientom kompletna ofertę mającą umocowanie w regulacjach prawnych wynikającą z regulacji ochrony środowiska, jak i nakładanych przez rynek standardów.

http://www.ekomeritum.pl

Więcej informacji

Przedsiębiorstwo Handlowe AGA

Zajmujemy się skupem : makulatury tworzyw sztucznych złomu stalowego złomu metali kolorowych Skupiamy  się głównie na obsłudze dużych firm  proponujemy kompleksowe rozwiązania  w zakresie segregacji oraz magazynowania odpadów  z naszymi klientami zawsze staramy się wypracować najlepsze rozwiązania dotyczące gospodarki odpadami Na terenie naszych oddziałów  prowadzimy również skup od klienta indywidualnego. Pracujemy w godzinach od 8:00 do 16:00

http://www.agalodz.com.pl

Więcej informacji

Polska Grupa Gospodarki Odpadami Ekogal-Ekopur SA

odbiór i unieszkodliwianie odpadów przemysłowych, wytwarzanie paliw alternatywnych

http://www.pggo.com.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl