2 Inne ogloszenia. Strona 2

Jesteś na Opony, wulkanizacja

Eksperci Techniczno-Motoryzacyjni RZECZOZNAWCY-PZM SA -...

Oceny stanu technicznego pojazdów samochodowych , maszyn i urządzeń, w tym po wypadkach, wyceny wartości rynkowych. Kalkulacje napraw i weryfikacje kosztorysów i rachunków . Oceny i opinie z zakresu ruchu drogowego. Pojazdy zabytkowe. Badanie zużycia paliwa. Badanie jakości napraw .

http://www.rzeczoznawcy-pzm.pl

Więcej informacji

Auto-Złom - kasacja samochodów, wulkanizacja, Rudna Mał...

Złomujemy samochody kompletne i rozebrane, osobowe i ciężarowe, a także prowadzimy sprzedaż części używanych do samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy również stanowisko osuszania z płynów eksploatacyjnych.

http://www.autozlom.ipr.pl

Więcej informacji

CENTR-SPAW

Firma Centr Spaw - Specjalistyczny Zakład Spawalniczo-Ślusarski zajmujemy się spawaniem elementów metalowych, regeneracją, spawaniem balustrad, regeneracją głowic, spawamy prawie wszystko.

http://www.centrspaw.pl

Więcej informacji

MARPAX - Plandeki - produkcja i naprawa

Firma MARPAX mieszcząca się w Pile zaprasza do skorzystania ze swojej oferty dotyczącej produkci i napraw plandek samochodowych, płacht, reklam, nadruków, stelaży, konstrukcji.

http://www.marpax.pl

Więcej informacji

AUTOSKUP

Nasza firma prowadzi skup samochodów za gotówkę. Autoskup prowadzimy na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości: Cieszyn, Katowice, Wadowice, Korbielów, Oświęcim. Skupujemy wszystkie marki pojazdów bez względu na stan techniczny i wizualny. Zadzwoń . 0-788-449-392.

http://www.autoskup-bielsko-biala-skupaut.yoyo.pl/

Więcej informacji

MOTOEXPERT

MOTOEXPERT na terenie Polski i Niemiec od wielu lat świadczy w pełnym zakresie usługi rzeczoznawcze. Wieloletnie doświadczenie, fachowość i stała praktyka sądowa są gwarancją jakości świadczonych usług. Zapewniamy efektywną, energiczną i niezawodną realizację Państwa zleceń.

http://www.motoexpert.de

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl