1 Budownictwo mieszkaniowe ogloszenia. Strona 1

Jesteś na Konstrukcje stalowe, aluminiowe

PPHU GAMBIT PIOTR PAJĄCZEK

Firma specjalizująca się w wykonastwie stanów surowych budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych,budynków gospodarczych,garaży,hal,przechowalni.Usługi świadczymy zmateriałów własnych lub powierzonych.Dysponujemy własnym sprzętem do robót ziemnych(minikoparka) oraz ładowarka teleskopowa.Posiadamy całe zaplecze niezbędne zabędne do wykonywania zleconych nam zadań. Zpraszamy do współpracy osoby prywatne,firmy oraz inwestorów instytucjonalnych.

Więcej informacji

CATALINA GROUP

Jesteśmy firmą deweloperską z Warszawy, zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe Przy Bernardyńskiej Wodzie, na Walecznych i Tagore'a oraz mieszkania przy Wyścigach. Obecnie w ofercie mamy mieszkania przy ul. Dywizjonu 303 na Bemowie. Zrealizowaliśmy również biurowiec Catalina Office Center, w której oferujemy powierzchnie biurowe pod wynajem.

http://www.catalina.com.pl

Więcej informacji

Przerób Kamienia Budowlanego - Szklary Huta 23 Jerzy Sc...

Firma zajmuje się przerobem bloków granitowych z całego świata a w szczególności pochodzenia polskiego, których jakość jest zaliczana do najlepszej grupy jakościowej.  Na te wyroby proponujemy niską cenę. Produkujemy parapety, okładziny schodów i elewacji, płyty chodnikowe i ozdobne do ogrodów, krawężniki, blaty, pomniki i wszelkiego rodzaju elementy granitowe na zamówienia.

http://

Więcej informacji

Chata Staropolska Szymanek J

Firma zajmuje się budową tradycyjnych domów z bali. Budujemy domy wg. indywidualnych projektów i zamówień klientów. Nasze domy budujemy z bali ścierkowych, sosnowych lub modrzewiowych. Bale te maja grubości od 8 do 20 cm. Bale łączone są na jaskółczy ogon oraz posiadają 2 lub 3 własne pióra/wpusty. Czas realizacji domu to od 2 tygodni do 6 miesięcy - w zależności od zamówionego stanu oraz wielkości domu. Domy z bali wyróżniają się na tle budownictwa tradycyjnego małymi

http://www.chata-staropolska.com

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl