Jesteś na Konstrukcje stalowe, aluminiowe

LOGS - DOMY Z BALI Roman Trochanowski

Firma LOGS - DOMY Z BALI działa od roku 2000 rok,  budujemy całoroczne i letniskowe domy z wielkowymiarowych bali ręcznie ciosane tak jak mega drwale. Nasze domy z okrągłych bali mają średnicę od 30 do 55 cm. Projektujemy wspólnie z klientem i doradzamy rozwiązania techniczne naszych domów, sami wybieramy drewno i kontrolujemy jakość surowca.

http://www.logs.com.pl

Więcej informacji

PW Hat-Bud sc

Specjalizujemy się w produkcji, montażu domków rekreacyjnych, mieszkalnych sezonowych i całorocznych w technologii szkieletowej.

Więcej informacji

Falko SC - Sklep Jodełka

tarcica, drewno ,aranżacja wnętrz

Więcej informacji

domy z drewna

Domy z drewna, domy z bali, domy letniskowe oraz całoroczne. Domy ekologiczne i energooszczędne budowane w rewelacyjnym systemie podwójnej ściany z litych bali z ociepleniem ekofiberem. Projektowanie, produkcja, montaż.

http://www.mazurskiedomy.com.pl/

Więcej informacji

PPH Mirosław Kropidłowski

Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych, letniskowych i całorocznych.Zajmuje się również skupem i przerobem drewna. Oferta: domy drewniane,domy letniskowe,altany ogrodowe,krawędziaki,tarcica stolarska,przecieranie i suszenie tarcicy,boazeria,podłogówki,stolarka budowlana.Wybudowane domy oddajemy w stanie surowym, zewnątrz zamknięte lub wykończone pod klucz.

http://www.kropidlowski.com.pl/

Więcej informacji

Domar

Domar to domy, domki letniskowe, domy całoroczne, sprzedaż oraz montaż, domy z drewna. Domar - drewniane domy.

http://www.drewniane-domy.webpark.pl

Więcej informacji

Baldom

Firma Baldom zajmuje się budową domów drewnianych z bali okrągłych,budowie domów murowanych, składaniu więźb dachowych, pokryciach dachowych, również

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl