1 Agroturystyka ogloszenia. Strona 1

Jesteś na Hotele

Kozyra Lucyna Usługi agroturystyczne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową. Posiadamy obiekty w Majdanie Sopockim - Dom Wypoczynkowy Jodełka i w Suścu - Dom Wypoczynkowy Świerk. Organizacja wypoczynku Zapewniamy wyżywienie - tradycyjna kuchnia polska, posiłki są przygotowywane własnych produktów lub pochodzące z okolicznych gospodarstw. Dla osób indywidualnych - obiadokolacje. Przy grupach zorganizowanych na specjalne życzenie - wyżywienie całodzienne.  Nasze obiekty są przygotowane do przyjm

http://

Więcej informacji

Agroturystyczne Gospodarstwo Ekologiczne

  Ugościmy Państwa w przytulnych, komfortowych pokoikach z pełnym węzłem sanitarnym, każdy wyposażony we własną łazienkę, TV, lodówkę, nowe wygodne łóżka, internet bezprzewodowy, jest możliwość korzystania z kuchni. Cena noclegu za dobę do uzgodnienia.  www.ciche.pl  Przy pobycie ponad 10 dni 10% rabatu za pozostałe dni. Jest możliwość rozstawienia namiotu oraz postawienia przyczepy kempingowej. Łowienie ryb, odpłatnie, pobyt zwierząt ograniczony za opłatą.

http://ciche.pl/

Więcej informacji

Zaczarowany Ogród Gospodarstwo agroturystyczne Kureła W...

Nasze gospodarstwo agroturystyczne oferuje noclegi w ciekawej okolicy. Dla zainteresowanych degustacja wina owocowego i gronowego własnego wyrobu. Dom urządzony w starym stylu zapewnia atmosferę spokoju i odpoczynku od  zgiełku miasta. Nasze gospodarstwo agroturystyczne to b. dobra   baza wypadowa do zwiedzania Dolnego Śląska, a lokalny punkt widokowy Śląska Fuji-jama pozwala rozejrzeć się w okolicy.

http://www.zaczarowanyogrod.com

Więcej informacji

Szczepski Stefan Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne BROKOWO położone jest w lesie, jest w pełni gospodarstwem ekologicznym działającym pod patronatem Agrobiotest.   Nasze BROKOWO jest położone w samym lesie na 11 hektarowej polanie, 1,5 km od wsi Kamiennik. Mankamentem jest nieutwardzony dukt leśny. Nie jest to HILTON może dlatego można tu w spokoju wypocząć. Lasy sosnowe które nas otaczają jonizując ujemnie doskonale oddziaływują na psychikę organizmów stałocieplnych, sosna poza tym emituje ole

http://www.brokowo.pl

Więcej informacji

Domki letniskowe nad jeziorem Mazury

Do wynajęcia dwa domki letniskowe nad brzegiem jeziora w regionie MazuryGarbate. Wszystkie media i pełne wyposażenie. Duża ogrodzona i zalesiona działka, sprzęt pływający, stawy rybne, boiska, mini molo, altana z kominkiem ogrodowym, wędzarnia, miejsce ogniskowe, Wi-Fi, tv-sat.

http://zielonetarasy.com

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl