1. Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 53 Opinie: 1

Nagrzewnice powietrza
 1. Firma Szaniec od wielu lat oferuje na sprzedaż nagrzewnice powietrza różnego typu i wydajności. Oferujemy nagrzewnice renomowanych firm Master, Thermobile, Sobi, Antares i nie tylko Nasze nagrzewnice powietrza znajdują zastosowanie w ogrzewaniu między innymi wielkokubaturowych hal przemysłowych i produkcyjnych, magazynów, warsztatów, placów budowy, imprez i eventów. osiadamy w naszej ofercie nagrzewnice (dmuchawy powietrza) o mocy od 30 do 250 kW.

  Nagrzewnice powietrza są nadmuchowymi urządzeniami grzewczymi przeznaczonymi do ogrzewania pomieszczeń oraz lokalizacji otwartych (na przykład scen koncertowych). Nagrzewnice powietrza dzielimy na różne typy w zależności od ich zasilania, możemy więc wymienić nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne oraz nagrzewnice na biopaliwo.

  Nagrzewnice powietrza doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu pomieszczeń, w których nie można doprowadzić sieci CO - domków letniskowych, altanek, warsztatów, magazynów i garaży. Oferujemy zarówno nagrzewnice przeznaczone do pracy na placach budowy, jak i w dużych i małych pomieszczeniach.

  Nagrzewnice powietrza chętnie wykorzystywane są na placach budowy podczas osuszania tynków, gładzi, ścian i fundamentów. Urządzenia te są również wykorzystywane w magazynach, warsztatach, halach przemysłowych lub do ogrzewania namiotów i scen koncertowych. Dzięki nagrzewnicom powietrza można również osuszać mury po zalaniu, dzięki czemu uniknie się pleśni. Dużą zaletą nagrzewnic jest to, iż działają natychmiast i można nimi ogrzewać zarówno całe pomieszczenia jak i wybrane miejsca.

  W ofercie posiadamy nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne oraz nagrzewnice na biopaliwo.


Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Tagi