1 Sprzątanie i czyszczenie ogloszenia. Strona 1

Jesteś na Materiały i surowce

Czysta Firma

W niejednej firmie po kilku dniach pracownikom zaczyna doskwierać bałagan, którego nikt nie ma czasu posprzątać. Co można zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy skontaktować się z naszą firmą. "Czysta firma" swoją ofertę kieruje do małych i średnich firm. Trudni się przede wszystkim profesjonalnym sprzątaniem biur i firm oraz klatek schodowych, magazynów itp. Swoją ofertę dostosowuje bezpośrednio do każdego klienta, co niewątpliwie jest jej zaletą.

http://www.sprzataniefirm.pl

Więcej informacji

vtwin90

Oferta niebawem

Więcej informacji

BRAVOS sc

Firma BRAVOS jest dystrybutorem niemieckiej firmy KÄRCHER. W ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń i środków czyszczących. Oprócz systemowych rozwiązań produktowych oferujemy także usługi w dziedzinie czyszczenia, renowacji i konserwacji posadzek, elewacji, dachów itp. "WSZYSTKO DO CZYSZCZENIA"

http://www.bravos.pl

Więcej informacji

Raden Daniel Raduński

Raden to firma z doświadczeniem w czyszczeniu przemysłowym linii produkcyjnych,hal montażowych,ciągów technologicznych,maszyn i urządzeń. Czyścimy innowacyjną technologią SUCHEGO LODU Co2. Piaskujemy w obiegu zamkniętym różnorodnym medium. Posiadamy całą gamę myjek wodnych KARCHER.

http://www.czyszczeniesuchymlodem.pl

Więcej informacji

SZOP

firma SZOP-poleca usługi w zakresie prania VERTICALI-jesteśmy liderami posiadamy mobilną maszynę ,możemy usługę wykonac na miejscu -dla firm rabaty..T

http://www.czystedywany.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl