1 Przemysł metalurgiczny ogloszenia. Strona 1

Jesteś na Przemysł maszynowy

PPHU SOMKOL

Zajmujemy się wyposażeniem ze stali nierdzewnej wszelakiego rodzaju zakładów spozywczych i przewtórczych. Oferujemy kompleksowe wyposażenie ze stali nierdzewnej począwszy od listew koncząc na higienie, wyposażeniu sanitarnym, przenosnikach i kolejkach.

http://www.somkol.pl

Więcej informacji

pphu MIGA

Strona internetowa firmy Miga z zakładem roboczym w Borku (niedaleko Poczesnej) w woj. śląskim , która zajmuje się toczeniem wszelakich elementów ,spawaniem. Na stronie można znaleść ofertę firmy , która należy do jednych z najtańszych na rynku. Gwarantujemy najlepszą jakość usług.

Więcej informacji

ZAG sp z o o

Producent kontenerów, konstrukcji stalowych,kontenerów hakowców, wszelkiego typu pojemników metalowych, kiprów na indywidualne zamówienie klienta

Więcej informacji

Chromax Zakład Obróbki i Metalu

Wykonuje metalowe części do autobusów Volvo, MAN, NEOMAN NIEMCY,VOLVO PARTS BELGIA,elementy na indywidualne zamówienie klienta-wg rysunku.Wytwarzamy części cięte laserowo giete na prasach krawędziowych,toczone,spawane,TIG-MAG;konstrukcje z profili zamkniętych stalowych i z aluminium.

Więcej informacji

Stal-Chrom

Oferujemy usługi: piaskowanie, malowanie proszkowe, oksydowanie, chromowanie galwaniczne, nakładanie powłok ochronnych na metale, cynkowanie, szlifowanie rur, wałów, tłoczysk, polerowanie.

Więcej informacji

INTERIS

Nietypowe elementy złączne metalowe i nierdzewne, śruby wszelkiego rodzaju, nakrętki zwykłe i z wkładką, podkąładki, szpilki do połączeń kołnierzowych i inne dla górnictwa, przemysłu samochodowego, rolnictwa, kolejnictwa w róznych klasach wytrzymałości. Ponadto oferujemy uszczelnienia, armaturę.

Więcej informacji

ZPUH HALMET

obróbka skrawaniem ,piły do cięcia metali

http://www.halmet.com.pl

Więcej informacji


Panorama Internetu Sp. z o.o.

80-266 Gdańsk
Al. Grunwaldzka 209/9
tel. +48 58 7463651
fax +48 58 7463659
NIP: 957-08-62-269
redakcja@panoramainternetu.pl