Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Essiac Herbatka - Rak Cukrzyca Aids Nowotwór Nowotwory Guzy Grzybica Astma Osteoporoza Prostata - Centrum Medycyny Naturalnej Vol-Mal Częstochowa ✨

ESSIAC herbatka rak cukrzyca AIDS nowotwór nowotwory guzy grzybica astma osteoporoza prostata Centrum Medycyny Naturalnej VOLMAL Częstochowa

(34) 361-00-42 | (34) 366-98-03

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. ESSIAC herbatka rak cukrzyca AIDS nowotwór nowotwory guzy grzybica astma osteoporoza prostata Centrum Medycyny Naturalnej VOL MAL Częstochowa  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 4221 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 08:00 - 16:00

  Wt 08:00 - 16:00

  Śr 08:00 - 16:00

  Cz 08:00 - 16:00

  Pt 08:00 - 16:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

ESSIAC herbatka

rak

cukrzyca

AIDS

nowotwór

nowotwory

guzy

grzybica

astma

osteoporoza

prostata

Centrum Medycyny Naturalnej VOL

MAL

Częstochowa

 1. ESSIAC herbatka - rak_ cukrzyca

  Oryginalna herbatka ESSIAC(Canada)-wspomaga leczenie wielu chorób przewlekłych,ciężkich,a nawet nieuleczalnych.Pozwala pozbyć się dolegliwości w chorobach,które nie poddają się tradycyjnemu leczeniu farmakologicznemu.Czytaj historię ESSIAC,relacje pacjentów i opinie lekkarzy.Zamów bezpłatny katalog.  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "VOL-MAL" s.c.

  Zostało utworzone przez Panie - Lucynę Olejarz i Danutę Łysko w lutym 1992 roku w Międzyrzeczu (woj. lubuskie) i prowadzi działalność na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

  Od 1994 roku została zapoczątkowana działalność w zakresie medycyny naturalnej, utworzono Ośrodek Medycyny Naturalnej "BIOMED" w Międzyrzeczu a pół roku później jego Oddział w Częstochowie, przy ulicy Okólna 81 a). W 1998 roku siedziba firmy została przeniesiona do Częstochowy i działalność Centrum Medycyny Naturalnej "VOL - MAL" S.C. jest prowadzona przy ul. Piotrkowskiej 29.

  W Centrum pracuje wykwalifikowana kadra medyczna, której zadaniem jest promowanie zdrowego stylu życia, odżywiania, profilaktyki zdrowotnej, prowadzenie biofizykalnych terapii oraz świadczenie innych usług z wyjątkiem usług zastrzeżonych ustawowo dla zakładów opieki zdrowotnej.

  Terapie zdrowotne są prowadzone za pomocą biorezonansu metoda BRT. Do terapii są wykorzystywane aparaty BICOM skonstruowane przez niemieckich naukowców pod kierunkiem prof. H.Brügemanna z Monachium. Ta niekonwencjonalna metoda, całkowicie bezpieczna, daje niezwykle skuteczne efekty terapeutyczne przy wielu schorzeniach. Dysponujemy 3 tysiącami ściśle wycelowanych programów terapeutycznych, a także możliwością modyfikacji tych programów i dostosowania do indywidualnych potrzeb terapeutycznych pacjenta. Alergia, jako choroba cywilizacyjna, jest diagnozowana (testy) i leczona (odczulanie) w sposób bezpieczny i skuteczny.

  "VOL- MAL" S.C. zajmuje się również dystrybucją suplementów diety, produktów wspomagających utrzymanie organizmu w dobrej kondycji prowadząc sprzedaż hurtową, detaliczną - bezpośrednią i w razie potrzeby, wysyłkową.

  W 1996 roku za pośrednictwem kanadyjskiej firmy IMS Inc. - wyłącznego przedstawiciela wytwórcy, Przedsiębiorstwo "VOL-MAL" zapoczątkowało współpracę z ESSIAC CANADA INTERNATIONAL - producentem herbatki ziołowej opartej na unikalnej recepturze Rene Caisse pod zastrzeżoną (także w Polsce) nazwą ESSIAC. Przy współpracy z producentem i jego przedstawicielem "VOL-MAL" s.c. jako Generalny Przedstawiciel ESSIAC CANADA INTERNATIONAL podjęła się trudnego zadania zmierzającego do rejestracji mieszanki ziołowej ESSIAC w Polsce, które po długiej i żmudnej procedurze zakończyło się sukcesem. W dniu 29.04.1998 ESSIAC został wpisany do Rejestru Środków Farmaceutycznych uzyskując Świadectwo Rejestracji MZiOS Nr 7658 a tym samym został dopuszczony do obrotu w Polsce.


  W kwietniu 2004 roku herbatka ziołowa ESSIAC, jako ziołowy suplement diety, otrzymała pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu.


  "VOL-MAL" s.c. działając jako wyłączny Generalny Przedstawiciel ESSIAC CANADA INTERNATIONAL jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem handlowym i dystrybutorem tego preparatu na rynku polskim. W ciągu roku od rejestracji nawiązano bezpośrednią współpracę z kilkudziesięcioma hurtowniami (farmaceutycznymi, zielarskimi), licznymi aptekami, sklepami zielarskimi, medycznymi, gabinetami terapeutycznymi na terenie całej Polski. Z powodzeniem prowadzona jest promocja i sprzedaż "nowego" środka ESSIAC, który znajduje coraz szersze uznanie i zastosowanie u nabywców.

  Stykając się na co dzień z osobami chorymi, ich rodzinami, znając ich problemy oraz potrzeby Centum Medycyny Naturalnej "VOL-MAL" dokłada wszelkich starań aby nieść tym ludziom wszechstronną pomoc.Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

ul. Piotrkowska 29
42-200 Częstochowa
woj. śląskie

http://www.vol-mal.com.pl