Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Tubek Sp Z O O Ska- Mechanika Pojazdowa Sprzedaż Hurtowa I Detaliczna Pojazdów Przyczep Naczep ✨

Tubek Sp z o o SKA mechanika pojazdowa sprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów przyczep naczep

(71) 334-60-40 | (71) 367-31-46 | (71) 361-26-14

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. Tubek Sp z o o SKA

  mechanika pojazdowa

  sprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów

  przyczep

  naczep  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 1702 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 08:00 - 16:00

  Wt 08:00 - 16:00

  Śr 08:00 - 16:00

  Cz 08:00 - 16:00

  Pt 08:00 - 16:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

Tubek Sp z o o SKA

mechanika pojazdowa

sprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów

przyczep

naczep

 1. Tubek Sp z o o SKA-  mechanika pojazdowa_ sprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów

  Firma `Tubek` zajmuje się mechaniką pojazdową. Sprzedaje detalicznie jak i hurtowo pojazdy, przyczepy i naczepy,a także części i akcesoria mechaniczne do samochodów. W swojej ofercie ma także usługi dotyczące naprawy pojazdów mechanicznych.


  O firmie


  Spółka Tubek prowadzi wszechstronną działalność na terenie Dolnego Śląska w zakresie sprzedaży samochodów, handlu hurtowego i detalicznego części zamiennych, sprzedaży akcesoriów, kompleksowych usług motoryzacyjnych, przeglądów technicznych pojazdów, ubezpieczenia pojazdów mechanicznych oraz rejestracji samochodów.


  Spółka ma swoją siedzibę na ul. Powstańców Śl. 211/217 oraz prowadzi działalność w Pietrzykowicach przy głównej trasie wylotowej na A4 w kierunku na Jelenią Górę i Legnicę, Wałbrzych, Kraków oraz przejścia graniczne Zgorzelec, Kudowę, Jakuszyce, Olszynę.
  Dyrektorem generalnym przedsiębiorstwa, a jednocześnie prezesem Zarządu jest Marek Adam Tubek. Ryszard Szuba pełni funkcję wiceprezesa Zarządu oraz dyrektora ds. Usług.
  Firma rozpoczęła działalność w latach 50-ych jako Techniczna Obsługa Samochodów prowadząc obsługę i naprawę samochodów takich jak : Warszawa, Żuk, Nysa i Syrena.


  W miarę rozwoju polskiej motoryzacji firma prowadziła serwis produktów FSO Warszawa i FSC w Lublinie nieustannie podnosząc jakość świadczonych usług, rozbudowując potencjał usługowy oraz zdobywając nowych klientów.


  Powstała w 1995 roku w wyniku przekształceń własnościowych firma Auto ? Polmozbyt kontynuowała tradycje dawnego TOS-u i Polmozbytu w nowych warunkach organizacyjnych i własnościowych. Nowa organizacja przedsiębiorstwa umożliwiła jego dalszy rozwój przez zacieśnienie współpracy z Daewoo czego efektem było lepsze zaspokojenie potrzeb klientów oraz dostarczenie nowych produktów na rynek usług motoryzacyjnych.


  We wrześniu 2002 roku Spółka nawiązała współpracę z Renault Trucks Polska w zakresie sprzedaży i obsługi samochodów ciężarowych a strategią rozwoju spółki stało się ? czytelne i logiczne, zgodne z obowiązującymi trendami rozdzielenie lokalizacyjne dwóch podstawowych obszarów działania Spółki, a mianowicie sprzedaż i obsługa techniczna samochodów osobowych ma być zlokalizowana na terenie miasta Wrocławia, natomiast sprzedaż i obsługa techniczna ciężkich samochodów ciężarowych ma być wyprowadzona poza miasto przy jednoczesnym zapewnieniu ekonomicznego, łatwego i przyjaznego - zarówno dla kierowców samochodów ciężarowych, mieszkańców lokalnych społeczności jak i środowiska naturalnego - dojazdu do proponowanej lokalizacji.


  Wynikiem tego projektu powstała nowoczesna idealnie zlokalizowana stacja położona przy trasie A4 w Pietrzykowicach przy ul. Fabrycznej 24, która wyróżnia nas na rynku, jest kompleksowa, zamknięta, zautomatyzowana, zapewnia najwyższą precyzję, jakość i wydajność oraz komfort i konkurencyjność naszych usług.


  W listopadzie 2003 spółka zmieniła nazwę na Tubek Sp. z o.o.


  W grudniu 2003 rozpoczęliśmy współpracę Citroen Polska jako autoryzowany dystrybutor samochodów.


  Od stycznia 2005 roku Spółka posiada certyfikat ISO 9001:2000.
  Celem nadrzędnym określonej i wprowadzanej przez Spółkę Tubek polityki jakości jest spełnianie oczekiwań naszych klientów, w zakresie: sprzedaży samochodów, części zamiennych oraz świadczonych przez spółkę usług.
  TUBEK Sp. z o.o. dąży do osiągnięcia pozycji lidera w sprzedaży i obsłudze samochodów produkowanych przez Citroen i Renault Trucks. Dzięki kompleksowej ofercie zawierającej szeroką gamę usług motoryzacyjnych popartej nowoczesnymi rozwiązaniami techniki i technologii motoryzacyjnej oraz pełnym zaopatrzeniem w oryginalne części zamienne i najwyższej jakości materiały eksploatacyjne Spółka Tubek wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom zmotoryzowanych klientów.

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

ul. Powstańców Śląskich 211/217
53-140 Wrocław
woj. dolnośląskie

http://www.tubek.pl