Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Szkolenia I Kursy Księgowe, Podatki, Rachunkowość, Finanse, Mddp Akademia Biznesu ✨

Szkolenia i kursy księgowe Podatki rachunkowość finanse MDDP Akademia Biznesu

(22) 208-28-26 | (22) 211-20-90

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. Szkolenia i kursy księgowe

  Podatki

  rachunkowość

  finanse

  MDDP Akademia Biznesu  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 1284 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 08:00 - 16:00

  Wt 08:00 - 16:00

  Śr 08:00 - 16:00

  Cz 08:00 - 16:00

  Pt 08:00 - 16:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

Szkolenia i kursy księgowe

Podatki

rachunkowość

finanse

MDDP Akademia Biznesu

 1. Szkolenia i kursy księgowe__Podatki

  Akademia Biznesu MDDP to jeden z liderów w branży szkoleniowej dla działów finansowo księgowych.
  Wieloletnie doświadczenie i wykładowcy praktycy gwarantują wysoki poziom zajęć. Oferujemy szkolenia z podatków i rachunkowości, kursy księgowości, konferencje oraz studia podyplomowe.  Szkolenia księgowość - Zakres merytoryczny obejmuje szkolenia VAT i CIT, rachunkowość w tym MSR/MSSF oraz Finanse. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte (In-company) jak i również unikalne szkolenia dedykowane poszczególnym branżom oraz szkolenia dla jednostek budżetowych. Zaletą naszych zajęć jest praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z metodologii opierającej się na przykładach i ćwiczeniach realizowanych przez sprawdzonych ekspertów.

  Szkolenia biznesowe - Akademia Biznesu to również szkolenia rozwijające kompetencje miękkie pracowników oraz kadry menedżerskiej w różnych obszarach: zarządzania zespołem i współpracy zespołowej; zarządzania strategicznego, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży negocjacji i obsługi klienta. Oferujemy szkolenia w formule otwartej i zamkniętej. Wybieramy najlepsze metody kształcenia dorosłych, które pozwalają w skuteczny sposób utrwalać wiedzę i doskonalić umiejętności nabywane w trakcie szkolenia. Więcej www.szkolenia-biznesowe.biz

  Kursy księgowe - Organizujemy certyfikowane kursy umożliwiające zdobycie nowego zawodu, jak również  podnoszące uzyskane już kwalifikacje. Forma kursu umożliwia szerokie spektrum zapoznania się z proponowaną tematyką oraz zastosowania teorii w praktyce podczas warsztatów, ćwiczeń i innych proponowanych aktywnych form nauki, pod opieką wybitnych ekspertów. Zapewniamy wysoki poziom zajęć co znajduje potwierdzenie w opiniach i ankietach.
  Zobacz więcej: www.kursy-ksiegowosci.com.pl

  Studia podyplomowe - Dodatkowe wykształcenie, a zwłaszcza studia podyplomowe o specjalistycznym profilu to atut dla osób ubiegających się o atrakcyjne stanowiska pracy. Decyzja o uzupełnieniu akademickiego wykształcenia wielokrotnie zwiększa szanse na zdobycie atrakcyjnej pracy oraz na awans zawodowy. Programy nauczania na studiach łączą aktualną wiedzę teoretyczną z praktyką. Organizowane są m.in z rachunkowości i podatków we współpracy z najlepszymi uczelniami w kraju.


Galeria

Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

ul. Domaniewska 39 a
02-672 Warszawa
woj. mazowieckie

http://www.akademiamddp.pl/