Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Szkolenia Z Technik Motywacji, Szkolenia Sprzedażowe, Szkolenia Z Zarządzania ✨

Szkolenia z technik motywacji Szkolenia sprzedażowe Szkolenia z zarządzania

+48 61 646 04 97 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. Szkolenia z technik motywacji_Szkolenia sprzedażowe_Szkolenia z zarządzania

  Szkolenia z technik motywacji

  Szkolenia sprzedażowe

  Szkolenia z zarządzania  Rekomendacja: 5 na 5 Popularność: 256 Opinie: 1

  Godziny otwarcia

  Pn 09:00 - 17:00

  Wt 09:00 - 17:00

  Śr 09:00 - 17:00

  Cz 09:00 - 17:00

  Pt 09:00 - 17:00

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

Szkolenia z technik motywacji

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia z zarządzania

 1. Świadomy i odpowiedzialny pracodawca wie, że dobrze przygotowani, wykształceni i zmotywowani pracownicy są kluczem do sukcesu całej firmy. Personel, który ma możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i szlifowania umiejętności pracuje wydajnie, a swoje zadania wykonuje na wysokim poziomie. Jednym z profitów, jakie pracodawca może zapewnić swoim pracownikom, są szkolenia dla firm, które stanowią sposób na stworzenie zgranego i dobrze prosperującego zespołu.
  1. Szkolenia z technik motywacji
  2. Szkolenia sprzedażowe
  3. Szkolenia z zarządzania


  Szkolenia biznesowe przeznaczone są zarówno dla szeregowych pracowników, jak i kadry zarządzającej. Dotyczą umiejętności twardych, jak techniki sprzedażowe lub metody prawidłowej obsługi klienta, oraz miękkich - budowania prawidłowych relacji w zespole, motywowania pracowników lub prowadzenia rozmów oceniających.
   
  Szkolenia z technik motywacji
   
  W Polsce wciąż przecenia się rolę nagród finansowych w motywacji pracownika do solidnej pracy na rzecz swojego pracodawcy. Jedną z najważniejszych ról managera lub kierownika zespołu jest więc takie budowanie relacji, które samo w sobie będzie motywatorem do lepszego i wytężonego wykonywania obowiązków. Szkolenia z technik motywacji obejmują zagadnienia teoretyczne z zakresu psychologicznych uwarunkowań motywacji, pozapłacowych metod motywowania i podstaw zarządzania przez cele, oraz praktyczne ćwiczenia.
   
  Szkolenia sprzedażowe
   
  Szkolenia sprzedażowe przeznaczone są głównie dla przedstawicieli handlowych i sprzedawców, którzy na co dzień pracują z klientem, zarówno w sposób bezpośredni, jak i pośredni. Szkolenia biznesowe z zakresu sprzedaży to solidna dawka wiedzy i umiejętności, dotyczących obsługi klienta, prowadzenia rozmów sprzedażowych, a nawet aktywnego pozyskiwania klientów. Ważny jest dobór szkolenia do potrzeb pracowników - w tym może pomóc firma doradcza, która prowadzi profesjonalne doradztwo biznesowe dla przedsiębiorców z różnych branż.
   
  Szkolenia z zarządzania
   
   
  Dobrze przygotowane szkolenia z zarządzania są punktem wyjścia dla kadry kierowniczej w organizacji do takiego kierowania zespołem, które opiera się na wzajemnym zaufaniu i braku przymusu. Zarządzanie przez cele, strategia budowania zaangażowania pracowników lub metody rozwiązywania konfliktów i zapobiegania negatywnym zjawiskom w pracy, takim jak mobbing, to zagadnienia, które wchodzą w skład zaawansowanych warsztatów dla kierowników i managerów. Szkolenia dla firm dotyczące zarządzania kształtują również umiejętności prowadzenia projektów, coachingu, wykonania analizy transakcyjnej lub budowania efektywnego zespołu pracowniczego.


Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

ul. Przemysłowa 39/503
61-541 Poznań
woj. wielkopolskie