Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Cięcie Laserem, Ciecie Blachy, Laserowe Cięcie Blachy ✨

Cięcie laserem Ciecie blachy Laserowe cięcie blachy

609 050 089 | 609 050 086 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. Cięcie laserem_Ciecie blachy_Laserowe cięcie blachy

  Cięcie laserem

  Ciecie blachy

  Laserowe cięcie blachy  Rekomendacja: 5 na 5 Popularność: 182 Opinie: 1

Cięcie laserem

Ciecie blachy

Laserowe cięcie blachy

 1. Obróbka laserem to bardzo precyzyjna metoda działania, dzięki której jesteśmy w stanie uzyskać skomplikowany kształt w różnorodnych materiałach, np. w metalu. Dzięki temu przygotowane elementy są dopracowane, wykonane z należytą starannością, a także nie różnią się pomiędzy sobą, jeżeli pochodziły z jednego wzornika. Na czym polega praca lasera i jak wykonuje się cięcie blachy, tak aby spełniała ona nasze wymagania?
   
  1. Jak działa laser?
  2. Jak wykonuje się cięcie blachy?
  3. Zalety laserowego cięcia blachy


  Jak działa laser?
  Wysoką precyzję pracy lasera umożliwia jego konstrukcja. Cięcie i wycinanie fragmentów jest możliwe dzięki tzw. czynnikowi tnącemu, na który składa się gorący promień lasera i specjalny gaz techniczny, charakteryzujący się wysoką czystością. Dzięki temu, że wiązka lasera jest bardzo precyzyjna, obróbka za pomocą tego typu urządzeń jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na obróbkę metali. Zresztą również i inne gałęzie przemysłu wykorzystują laser do swoich potrzeb - używa się ich również do spawania, drążenia otworów czy obróbki powierzchniowej.
   
  Jak wykonuje się cięcie blachy?
  W zależności od mocy lasera cięcie blachy może być przeprowadzone na trzy sposoby: poprzez sublimację, metodą spalania lub stapiania. Precyzja i dokładność wykonania może być uzyskiwana dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu, które pozwala na dokładność nawet do 0,1 mm, a ponadto wspomaga optymalizację przebiegu całego procesu, dzięki czemu jest on krótszy. Aby wyciąć w blasze odpowiedni, pożądany przez nas kształt wystarczy zatem dysponować odpowiednim szablonem lub zamówić go razem z usługą cięcia, a następnie określić materiał, ilość uzyskanych elementów i termin, na jaki je potrzebujemy. Więcej na ten temat dowiesz się pod adresem https://www.laserfabryka4x4.pl/.
   
  Zalety laserowego cięcia blachy
  Do najważniejszych plusów tego sposobu obróbki metali zaliczamy niewątpliwie jego precyzję. Za pomocą lasera możemy wykonać dowolny wzór, cięcie i kształt zarówno w blasze, jak i innych materiałach, a niezależnie od wielkości obszaru roboczego zawsze będzie to czyste cięcie. Dzięki tej właściwości laser nadaje się świetnie do wykonywania przedmiotów, które muszą być ściśle dopasowane, jak np. profile czy rury. Aby dowiedzieć się więcej na temat przygotowywania i cięcia blachy laserem, warto zajrzeć pod adres https://www.laserfabryka4x4.pl/kontakt.
   
  Laserowe cięcie blach to bardzo popularna i niezwykle dokładna metoda obróbki, umożliwiająca uzyskanie dosłownie dowolnego kształtu z arkusza blachy. Jedynym warunkiem do uzyskania pożądanego efektu jest posiadanie odpowiedniego szablonu oraz zatrudnienie do pracy profesjonalnego zespołu, który go dla nas wytnie.


Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

Polna 24
38-457 Szczepańcowa
woj. podkarpackie