Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
SAFETY Service ✨

530554499 |

NASZA SPECJALIZACJA: 1. Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 24 Opinie: 1

 1. SAFETY Service to firma działająca w branży usług i szkoleń BHP Kraków, a także sprzedaży produktów takich jak obuwie ochronne i odzież robocza, środki ochrony indywidualnej oraz apteczki i gaśnice.

  Celem firmy jest dostarczanie usług i produktów o najwyższej jakości. Chcemy, aby każdy Klient otrzymał produkt dokładnie taki jak potrzebuje w cenie jakiej oczekuje.

  Nasze nowoczesne biuro z salą do szkoleń BHP Kraków oraz przestronny sklep z szerokim asortymentem produktów BHP oraz możliwością otrzymania bezpłatnej kawy dla Klientów sprawia, że każdy czuje się wyjątkowo obsłużony na naprawdę wysokim poziomie niespotykanym w innych firmach BHP w Krakowie. Chcemy, aby tak wysoki poziom zarówno usług BHP jak i sklepu stał się standardem, do którego każdy będzie chętnie wracał i polecał naszą firmę swoim znajomym i partnerom biznesowym.

  Co nas wyróżnia?

  ciekawe szkolenia BHP z dużą dawką praktycznych zajęć w języku polskim i angielskim,
  obsługa bhp firm przez co najmniej dwóch dedykowanych specjalistów ds. BHP dzięki temu Klient zawsze otrzyma wsparcie kiedy potrzebuje,
  sklep BHP (Kraków, ul. Przykopy 5) w dogodnej lokalizacji z dużym parkingiem, który na 150 m2 oferuje szer


Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. Nie dodano Opinii poza Opinią/Opisem Redakcyjnym

Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

Przykopy 5
30-612 Kraków
woj. małopolskie

Tagi