Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Karate Ostrowiec Klub ✨

karate ostrowiec klub

608730600 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. karate

  ostrowiec

  klub  Rekomendacja: 2 na 5 Popularność: 121 Opinie: 2

  Godziny otwarcia

  Pn 16 - 20

  Wt 16 -

  Śr nieczynne

  Cz 16 -

  Pt 16 - 20

  Sb nieczynne

  Nd nieczynne

karate

ostrowiec

klub

 1. karate_ ostrowiec

  Klub karate w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi zajęcia z zakresu karate i samoobrony. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W zależności od potrzeb szkolenie realizujemy w jednej lub kilku sekcjach szkoleniowych karate. Najczęściej jest to jednak kilka sekcji karate. Obecnie prowadzimy w Ostrowcu świętokrzyskim sekcje karate dla zaawansowanych i osobne dwie sekcje dla początkujących. Trenujemy w Ostrowcu karate pod kątem stosowania go w walce obronnej, nie nastawiamy się więc na sport i rywalizację na macie, tj. nie jest to naszym głównym celem ćwiczeń. Organizujemy egzaminy na wszystkie stopnie, łącznie z mistrzowskimi oraz zgrupowania szkoleniowe z zakresu samoobrony i karate.


Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. , (, )


  Robi 2018-09-24, (46.45.109.193, 46.45.109.193)

  Polecam ten klub, trenują tam moje dzieci, jesteśmy wszyscy zadowoleni. Poziom jest wysoki, ale to w sumie dobrze, uczy dzieci dyscypliny, dzieci po treningach stały się bardziej pewne, śmiałe, że o sprawności nie wspomnę.


Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

Sienkiewicza 70/24
27-400 Ostrowiec
woj. świętokrzyskie

http://www.karateostrowiec.pl