Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /opt/web/Anonser/htdocs_new/katalog_szczegoly.php on line 3
Dobry Katalog Mocne Linki Pozycje W Wyszukiwarkach Ranking, Katalogów ✨

dobry katalog mocne linki pozycje w wyszukiwarkach rankingkatalogów

+48 58 74 636 68 |

NASZA SPECJALIZACJA:

 1. dobry katalog

  mocne linki

  pozycje w wyszukiwarkach

  rankingkatalogów  Rekomendacja: 1 na 5 Popularność: 1304 Opinie: 2

dobry katalog

mocne linki

pozycje w wyszukiwarkach

rankingkatalogów

 1. dobry katalog_ mocne linki

  Jak wybrać dobry katalog www i gdzie dodać linki do swojej strony?

  Linki do strony www poza jej dobrą konstrukcją są najważniejszą determinantą pozyci tej strony w wyszukiwarkach (w szczególności w Google).

  Żeby to zrozumieć cofnijmy się do zamierzchłej historii Internetu.
  Przed Google wyszukiwarki (roboty) próbowały znaleźć algorytm, jak ocenić, że dana strona jest najważniejsza np. na frazę -pozycjonowanie stron www - i powinna być w wynikach wyszukiwania na pierwszym miejscu.
  Problem nie jest błahy nawet dla człowieka. Jak ocenić spośród dwóch stron mniej więcej tej samej treści, która z nich jest bardziej informacyjna dla jednej określonej frazy? A jak oceniać te strony porównawczo dla tysiąca fraz?
  Nie sposób uświadomić sobie algorytmu na podstawie którego nasz mózg uznaje jedną za lepszą od drugiej. Jak więc zaprogramować komputer do takich ocen?


  Pierwszym pomysłem było -Sprawdźmy ile razy na stronie występuje fraza pozycjonowanie stron www i ta strona będzie miała pozycję Jeden. Działało dobrze przez moment. Ludzie zaczęli pisać na dole strony biała czcionką frazę pozycjonowanie stron www tysiąc razy, na to konkurencja trzy tysiące razy itd. Wszystkie kolejne mechanizmy oceny zawodziły w obliczu ludzkiej pomysłowości i spamu frazami.

  Google było na tyle inteligentne, że stwierdziło -nigdy nie będziemy wystarczająco inteligentnym robotem. Użyjmy ludzi!!! Jeżeli jakiś człowiek zamieszcza na swoje stronie www link do innej strony, to jest to ludzki głos, że tamta strona jest ciekawa w tym temacie i my to zliczamy-.
  Google zaczęło liczyć linki jako podstawowy wyznacznik pozycji strony.

  Ten algorytm jest i pozostanie podstawą algorytmu Google.
  Oczywiście i na to znalazły się szybko obejścia.
  Powstały roboty zasypujące Internet linkami, tysiąc linków, milin linków przez noc, nieważne gdzie, Indie, Chiny, blogi, fora, darmowe katalogi, ogłoszenia, obojętnie.

  Google musiało zareagować. Zaczęła liczyć się też jakość linków a nie tylko ich ilość.


  Stan na dzisiaj 2015. Liczą się poniższe parametry

  1.  Wiek domeny z której prowadzi link - im starsza tym lepiej, bo dla Google jest to Marka
  2. Otoczenie tematyczne linku - powinno być na ten sam temat co strona linkowana
  3. Zgodność językowa (jest bardziej naturalne, że linkują żywe osoby do stron w ich języku)
  4. Stałość linku - link nietrwały np. w ogłoszeniach 14 dni jest dla Google tylko linkiem reklamowym lub np na forum linkiem niechcianym usuniętym przez administatora.
  5. Unikalność linku co do formy - niemal wszystkie linki gdzie możemy je sami dodawać to linki tekstowe, uzyskanie linku obrazkowego jest trudne, linki obrazkowe poprawiają znacząco naturalność miksu linkowego w oczach Google.
  6. Unikalność linku co do anchoru - trudno jest rozsiać tysiąc linków z unikalnym anchorem, bo jak taką ilość wymyślić. Dobrze jeżeli katalog sam konstruuje skomplikowane anchory bo będą one na pewno inne niż sami rozsiewamy. Będą pozornie słabsze bo rozmyją główną frazę ale jednak silniejsze przez swoją unikalność.
  7. Bezpieczeństwo. Dobrze jeżeli katalog konstruuje anchory wplatając w nie Brand. Linki typu Brand (nazwa firmy) nigdy nie są dla Google linkami spamującymi. Nigdy nie wpadniemy przez nie w filtr. Linki typowo spamerskie to takie, które mają w sobie tylko mocno obłożoną w Adwords frazę np. -kredyty gotówkowe-
  8. Unikalność opisów - każdy rozsiewany przez nas link musi mieć unikalny opis. To trudne przy tysiącu linków ale konieczne jeżeli linki mają działać na naszą rzecz. Nigdy nie wolno robić Ctrl C, Ctrl V.
  9. Otoczenie. Nie liczą się już linki ze śmietników -katalogów/miejsc gdzie link może dodać każdy za darmo. W takich miejscach tworzą się po prostu śmietniki. Wiadomo, że admin dający możliwość dodawania linków za darmo nic z nimi nie robi ani ich nie kontroluje, bo umarły z głodu, linki dodają roboty, dodają ludzie za darmo to na szybko, skopiowane teksty. Taki serwis jest dla Google śmietnikiem. Nie dodawaj tam linków bo zostaniesz uznany przez Google za jednego ze śmieciarzy i skasowany.
  Przypomnę, dla Google prawdziwy link to taki, który ktoś obcy dodał do Twojej strony bo mu się ta strona podoba. I tak Google ma myśleć o linku, który dodajesz.
  10.  Wskaźnik Trust Flow (TF). Nie patrz na PR który jest nieaktualny. Dzisiaj liczy się TF przy czym katalog o niższym TF może dać link o wyższym TF samego linku niż katalog o wyższym TF. To zależy od struktury katalogu.

  TF możesz sprawdzić tutaj>

  Z powyższego wynika, że dzisiaj trzeba dodawać linki tam gdzie administratorzy dbają o zachowanie odpowiedniej jakości. Dwa przykłady:

  1. Anonser.pl - tworzysz w prostym edytorze swoją osobną witrynę z podstronami:
  - Home,
  - Oferta,
  - Lokalizacja z Panoramą,
  - Kontakt,
  - Aukcje Allegro (jeżeli wystawiasz, z automatyczną aktualizacją i panelem aukcji z wklejeniem do Allegro ).
  Twoi klienci widzą to jako normalną stronę Twojej Firmy i dzwonią. W bonusie dostajesz przyrastające linki z listingów w Anonser.pl. Dwa w jednym! za jedną stałą cenę.
  Skuteczność jest udowodniona. Na rynku od 13 lat, ponad 200 tysięcy firm w stałej obsłudze, większość odnawia kontrakty - pewnie warto.
  Zrób stronę tutaj i Zarabiaj na niej
  Motto Anonser.pl - strony www są po to, żeby na nich zarabiać a nie za nie płacić.

  2. Gooru.pl - jeden z najstarszych polskich katalogów SEO, wyjątkowo poważany przez Google.
  Dodaj stronę Tutaj

  Ps. Dodawaj linki zgodnie z powyższymi wskazówkami również w innych miejscach.
  Linki ze sobą nie konkurują. Im więcej tym lepiej, ważne żeby spełniały warunki jak powyżej.

  Ps2. Ta strona na której teraz jesteś została zrobiona w Anonser.pl. Prawda, że znalazłeś ją wysoko w wynikach G.


Opinie

 1. Dodaj opinię


 1. , (, )


  arturo 2015-12-07 20:29:26, (89-69-177-132.dynamic.chello.pl, 89.69.177.132)

  Dobre porady jak pozycjonować. Widać, że trochę komercyjne ale jednak rzetelne, trafne i zgodne z wiedzą SEO


Dojazd do nas

Kontakt

PROSIMY, NAPISZ DO NAS - NA PEWNO ODPOWIEMY (czytamy wszystkie wiadomości wysłane z tego formularza)


Adres

Al.Grunwaldzka 209
80-266 Gdańsk
woj. pomorskie

http://www.gooru.pl